A ​Sellő-zátony (Titkos királyság 4.) 26 csillagozás

Rosie Banks: A Sellő-zátony

Nelli, Fanni és Jázmin újabb varázslatos kalandoknak néznek elébe. Ezúttal a Titkos királyság tengerének mélyén lesz szükség rájuk. Vajon segíthetnek-e víz alatti barátaiknak megmenteni az elvarázsolt Kívánság Gyöngyöt a gonosz Keserű Királynőtől és az ő rosszcsont viharmanóitól? Megtudhatjátok a sorozat negyedik részéből!

Eredeti cím: Mermaid Reef

Eredeti megjelenés éve: 2011

Manó Könyvek, Budapest, 2013
108 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155385063 · Fordította: Vajda Nagy Ágnes

Juca P>!
Rosie Banks: A Sellő-zátony

Keserű királynő ezúttal is egy rendezvényt akar tönkretenni. Izgalmas volt, hogy megszerezte, amit szeretett volna. De aztán túlságosan hamar elbántak vele a lányok. Tetszett a lányok kívánsága is. Egyedül azt hiányoltam, hogy a borítókép nem tükrözte a tartalmat. Jó lett volna, ha legalább olyan ruhában szerepelnek a borítón, ami a könyvben is rajtuk van.

Zsotya>!

Fantasztikus!

Erre vártam,hogy el tudjam olvasni ezt a könyvet. Izgalmas volt ugyanúgy ahogy a többi rész. A kedvenc szereplőm Merlána úrnő volt. Mindenkinek ajánlom.

Melodía>!
Rosie Banks: A Sellő-zátony

Ezt a részt nagyon szerettem annak idején (talán ez a második kedvenc részem, bár mindet nagyon szerettem). Negyedikesként sok játékunknak volt alapvető eleme.

csakegyluca>!
Rosie Banks: A Sellő-zátony

Olyan meseszép, olyan varázslatos negtudni mik rejtőznek a víz alatt. Milyen kalandok várnak. Egy vagy több sellő, sok hal, és 3 jó barát.

Titkos királyság sorozat · Összehasonlítás