Nagy ​vegetáriánus szakácskönyv 4 csillagozás

Rose Elliot: Nagy vegetáriánus szakácskönyv

Grandiózus receptgyűjtemény, amelyre minden vegetáriánus és vegán ínyencnek szüksége van!

A vegetáriánus szakácsművészet királynőjének könyvét nemcsak a húsmentes élet híveinek ajánljuk, de azoknak is, akik szeretnék a zöldségekből készült ételeket kicsit másképp kipróbálni és kíváncsiak az orosz, görög, indiai, francia, olasz és török konyha remekeire is. Rose Elliot receptgyűjteményében az egyszerű tésztáktól kezdve az egészséges leveseken, salátákon és köreteken át egészen a csodakölteményekig és ínycsiklandó desszertekig minden megtalálható. Akár könnyű és gyors esti vacsorára vagy nagy hétvégi családi ebédre készülünk, a több mint 1000 recept között biztosan akad olyan, amely illik az alkalomhoz.

Partvonal, Budapest, 2012
392 oldal · ISBN: 9789639910133 · Fordította: Megyeri Luca, Krivánszky Márk · Illusztrálta: Vana Haggerty, Ken Lewis

rrita>!
Rose Elliot: Nagy vegetáriánus szakácskönyv

Ez a könyv minden értelemben óriási.

Akkor is segít, ha aznap éppen szinte semmid nincs otthon, és igazán különleges dolgokat is kipróbálhatsz, amikről nem is sejtetted volna, hogy működnek. (Fahéj és paradicsom és vöröslencse mint tésztaszósz összetevői? Macaron mint a sült hagyma tölteléke? Bizony.)

Csak ajánlani tudom. Ha személyesen ismersz, és próbáltam már veled megvetetni a könyvesboltban, akkor ezúton kérek elnézést. :D