Szövettan 16 csillagozás

Röhlich Pál: Szövettan Röhlich Pál: Szövettan Röhlich Pál: Szövettan

Harmadik, ​átdolgozott és bővített kiadás. Egy szakkönyv életében hét év jelentős idő, ami szükségessé teszi, hogy azt a tananyag és az oktatási szemlélet fejlődéséhez igazítsuk, tökéletesítsük. A könyv átdolgozott, bővített kiadása e követelményeknek tesz eleget, s remélhetőleg mégnagyobb sikert és keresettséget fog élvezni, mit az előző kiadások. Lényeges törekvése, hogy az alapvető tudásanyagon túl, a tudást mélyítő, szintetizáló lehetőséggel, módszeresen utaljon a szöveti struktúrák funkcionális vonatkozásaira, valamint a kapcsolódási pontokra a többi tárgy és a klinikum felé. A tankönyv 3. kiadása megőrizte az anyag eredeti szerkezetét. A szövettani vizsgálati módszerek és a sejtnek, mint a szövetek építőelemének ismertetése után az alapszövetek tárgyalása következik, melyet a szervek, szervrendszerek mikroszkópos anatómiájának ismertetése követ. Jelen kiadásban a szerzők tovább bővítették az apró betűs szakaszokat, részben az ismeretek elmélyítését szolgáló, más tárgyak felé… (tovább)

Semmelweis, Budapest, 2014
Semmelweis, 2006
Semmelweis, Budapest, 2002

doresz93>!
Röhlich Pál: Szövettan

Csak tudnám miért kellett mindent elektronmikroszkóp alá is betuszkolni?! Néha sírni tudtam volna, mikor „ez a réteg fénymikroszkópban homogénnek látszik, de elektronmikroszkóp alatt 5 további alrétegre bontható” :'D Amit ebből a könyvből nem tud meg az ember a szövettanról, az nincs.

zsofi017>!
Röhlich Pál: Szövettan

Ez a könyv nagyon profi. Ennek segítségével értettem meg a csontátépülést, szóval ezért külön jár a keksz :D (mert a tanár diáiban 2 kép volt róla) Baromi drága, de egyszer tuti megveszem, vagy kinyomtatom a neten lévőt… Köszi, hogy meglett emiatt a szervtanom! Pacsi :D

Tiraus>!
Röhlich Pál: Szövettan

Nagyon szerettem olvasni. Talán ez volt a kedvencem anatómiából.

PuPilla>!
Röhlich Pál: Szövettan

Olyan nagyon nem akartam magam beleásni… De amit tényleg olvastam belőle az jó volt. Csak nagyon terjengős.

anni_olvas>!
Röhlich Pál: Szövettan

Jó könyv, tanulható, tele klassz képekkel. Minden benne volt, ami kellett a vizsgára.

mgyuri>!
Röhlich Pál: Szövettan

Egyik legjobb könyv az első két év alatt. Szakadásra és spontán abruptiora hajlamos.

virrasztó>!

Az emberi szervezet csak időnként táplálkozik, de állandóan energiát fogyaszt.