Kiscsillagom (Emlékkönnytár) 2 csillagozás

Emlékkönny-novella
Robin O'Wrightly: Kiscsillagom Robin O'Wrightly: Kiscsillagom

A történet egy alternatív leágazás Olivier Boyar, az Emlékkönny szereplőjének életében.
Egy adott ponton megváltozik az idősík, ahogy minden apró döntés kihatással van bizonyos események alakulására. Ez a pillangóhatás, ismerjük már jól. Viszont léteznek „fix pontok az időben” – hogy idézzünk a népszerű Doctor Who sorozatból –, amiket az ember soha és sehogy nem kerülhet el.
A Kiscsillagom léte is egy alternatíva: nagy utat tett meg azért, hogy teljes valójában az olvasó szeme elé kerülhessen. Ugyanis először egy Wattpadon publikált novelláskötet első fejezete volt a sztori egyharmada. Aztán egy romantikus antológiába tervezett megjelenés miatt még kétszer annyi szóval kibővítettem. Ennek ellenére, miután elkészült, a novella teljesen önálló életre kelt, saját és egyedi publikációt követelve.
Mert mi lett volna, ha…? Aki elolvassa, megtudja!

Eredeti megjelenés éve: 2022

Talentum House, Balassagyarmat, 2022
Mogul, 2022
Mogul, 2022

Zizu P>!
Robin O'Wrightly: Kiscsillagom

Robin O'Wrightly: Kiscsillagom Emlékkönny-novella

Ez a kis szeretetgombóc egy alternatív valósága az Emlékköny című regénynek. Érdekes és izgalmas belegondolni, hogy hogyan alakulhatott volna másképpen akár Oli, akár a család többi tagjának élete. Szívesen olvasnék további novellákat is róluk.

Az egèsz Emlékköny szett egy nagyon bensőséges, rendkívűl megindító élményt nyújt az olvasónak. Nagyon örülök, hogy lehetőségem adódott olvasni. Szívből ajánlom mindenkinek, ahogy az írónő többi zseniális írását is.

Kristin_M_Furrier IP>!
Robin O'Wrightly: Kiscsillagom

Robin O'Wrightly: Kiscsillagom Emlékkönny-novella

Az a bizonyos karma…
Érdekes volt újra visszatérni a családba. Annyira jól fel volt építve a kis történet, hogy én már mindenkinek képzeltem szerencsétlen fiút, csak spoiler neki nem. Mondjuk, Agatha Christie is mindig megvezet. ;)
A stílus a szokásos Borka szintet hozta, ez nem is kérdés, ezt nem is ragoznám.
Egy hiányérzetem maradt csupán. Én szeretnék még egy novellát, hogy kerek legyen az egész. Nagyon szeretném azt a fikciót is elolvasni, ha a háborúban együtt maradnak a szerelmesek. Vajon akkor hogy alakul az életük? Ezt még tudnom kell! Remélem egyszer elolvashatom.