Észlelések 10

Anton_Gorogyeckij P

Robin Cook: Agymosás

2017.05.18. 19:09 körül a 3-as metrón, Újpest felé olvasta egy középkorú, rózsaszín keretű szemüveges nő. Már a vége felé járt.

ppeva P

Robin Cook: Agymosás

Tegnap délután olvasta egy fiatal, sötéthajú lány (sötétzöld dzseki, nagyméretű, ezüst színű fülhallgató a fülein) a 4-6-os villamoson. A fejem felett tartotta a könyvet, könnyű volt észlelni.

Belle_Maundrell

Robin Cook: Agymosás

2016. 02. 10-én olvasta egy harmincas éveiben járó, festett vörös hajú nő Déliből Dombóvárra suhanó vonaton. Azt hiszem, Kelenföldön szállt fel kb. negyed három körül és velem szemben ült le, aztán utána egy másik nő is, akinél szintén volt könyv. Nyilván nálam is. Szeretem a rögtönzött olvasóköröket. :)

KDorika

Robin Cook: Agymosás

Egy fiatal lány olvasta ma reggel a négyes metrón.

csucsorka P

Robin Cook: Agymosás

Fiatal, szőke, hosszú hajú lányzó olvasta tegnap a 3-as metrón.

Szoknyát viselt, hozzá magas talpú félig bokacsizma, félig félcipő (nem tudtam beazonítani, de bármi volt is, csinosan mutatott rajta).

dzsobacsi

Robin Cook: Agymosás

Egy magas 40-es férfi farmerben és világos ingben tegnap (2014.05.09) 18.09-kor a négyes metrón a Keletitől.

Röfipingvin MP

Robin Cook: Agymosás

2013. 05. 22. 17:58-kor olvasta a 7E buszon egy 25-35 közti, barna, göndör hajú, orrpiercinges, napszemüveges, farmert, piros, ujjatlan felsőt, szürke kardigánt, sötét barna táskát és virágos vászontáskát viselő lány.

Luki

Robin Cook: Agymosás

2013.04.11. Délután 4kor a 184-es buszon egy fekete bőrdzsekit viselő, szőke, rövid hajú nő olvasta. (Meg én, a válla fölött.)

SzabóNóri

Robin Cook: Agymosás

Rocker srác olvasta a piros metrón ma 5 felé.
2010.11.11.

Melchiadesian

Robin Cook: Agymosás

Szombaton voltunk epret szedni. A mérőpultnál az eladónő asztalából kandikált ki a könyv sarka, és gyanúsan méregetett, amíg megpróbáltam kiolvasni a címét. :)