Aki ​másnak vermet ás… 4 csillagozás

Roberta Leigh: Aki másnak vermet ás…

Leslie Waston szentül hiszi, hogy David Jordan ügyvéd nem egészen ártatlan a mostohaapja halálában, ezért bosszút akar állni rajta. A szépséges Leslie kihasználja az alkalmat, amikor David megbízóként felkeresi a tervezőirodáját, és magába bolondítja az ügyvédet. Az a terve, hogy hozzámegy, aztán faképnél hagyja, és elválik tőle. Azzal nem számol, hogy ő is szerelemre lobbanhat a férfi iránt…

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

Harlequin Magyarország, Budapest, 1991
96 oldal · ISBN: 963790610X · Fordította: Nagyváriné Vajda Kata

sarahangel P>!
Roberta Leigh: Aki másnak vermet ás…

Olvastam már az írónőtől, A kétarcú lány az egyik kedvenc Harlequin-füzetem, így örültem, hogy egy újabb füzet került birtokomba Roberta Leigh történetei közül.

Az Aki másnak vermet ás… annyiban hasonlít az előbb említett műre, hogy az alapszituáció itt is egy hazugságból indul ki, amelyből persze itt is valódi érzelmek lesznek. Na és ezt a történetet is nagyon élveztem, azzal együtt is, hogy Leslie-nek volt egy-két idegesítő húzása; szegény Robertet én komolyan sajnáltam, pláne amilyen türelmet mutatott. Persze mindenkinek megvan a maga keresztje; Leslie volt az, aki hazugsággal indította a kapcsolatot, Robert viszont nagyon sokáig nem engedte lebontani a maga köré épített falat spoiler. Na de minden jó, ha a vége jó, és az odáig vezető út élvezetesen volt megírva, így szeretnék még további történeteket olvasni az írónőtől. :)

Jennifer Crusie: Azonos hullámhosszon
Jeanette Ernest: Szerelmi fészek
Cait London – Debbie Macomber – Leigh Michaels: Pénzen vett udvarlás / Az igazi hős / Szerető – látatlanban
Joan Elliott Pickart: A rejtély
Elizabeth Krueger – Nora Roberts – Anne Mather: Nem csalás, nem ámítás / Legyőzhetetlen hármas / Apa nélkül nem megy
Quinn Wilder: Mint a hurrikán
Diana Morgan: Tündöklő álmok
Jennifer Dale: Gyengéd rapszódia
Cathy Williams: A szívtipró
Debbie Macomber: A gyermekbarát / Az adott szó / Papa, ne félj!