Üzleti ​iskola 5 csillagozás

Robert T. Kiyosaki – Sharon L. Lechter: Üzleti iskola Robert T. Kiyosaki – Sharon L. Lechter: Üzleti iskola

A Gazdag papa, szegény papa és A Cashflow-négyszög szerzőinek következő könyve azokhoz szól, akik szívesen segítenek másoknak. Megtudhatjuk: Hogyan építhetünk ki a leggyorsabban „C” negyedes vállalkozást; Miért keresnek és építenek a világ leggazdagabb emberei hálózatokat, amíg mindenki más munkát keres?

Bagolyvár, Budapest, 2016
216 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155030628 · Fordította: Sallay Katalin
Bagolyvár, Budapest, 2006
132 oldal · ISBN: 9789639730045 · Fordította: Meskó Krisztina

cherryd>!

Ne feledd, az értékeid határozzák meg a valóságodat. De azt se feledd, jogodban áll dönteni, hogy a félelem vagy pedig a hit határozza-e meg az értékeidet.

107

cherryd>!

Az igazi nyertes tudja, hogy a vesztés a nyerési folyamat része. Csak az élet vesztesei gondolják, hogy a nyertesek sosem veszítenek. A vesztes olyan ember, aki a nyerésről álmodozik, és mindent elkövet, hogy elkerülje a hibákat.

Knefkati>!

Ennek a vállalkozásnak az a szépsége, hogy a sikerhez csak segítenünk kell másoknak ugyan azt elérni, amit mi is szeretnénk elérni. Ez az üzlet nem arról szól, hogy mennyit keresünk vele, hanem arról, hogy hány embernek segítünk, és hány életet változtatunk meg.