Gazdag ​papa befektetési tanácsai 10 csillagozás

Robert T. Kiyosaki – Sharon L. Lechter: Gazdag papa befektetési tanácsai Robert T. Kiyosaki – Sharon L. Lechter: Gazdag papa befektetési tanácsai

A ​Gazdag papa, szegény papa és A CASHFLOW-négyszög szerzõinek legújabb könyvébõl megtudhatjuk, mik a gazdag papa befektetési alapszabályai; hogyan csökkenthetjük a befektetõi kockázatot; hogyan gazdagodjunk meg, miközben megtartjuk az állásunkat; miért alapítsunk céget és hogyan építsünk ki erõs vállalkozást?

„Az a szó, hogy befektetni, mindenkinek mást jelent.Valójában a gazdagok másképpen fektetnek be, mint a szegények, és megint másként a középosztálybeliek. A gazdag papa befektetési tanácsai hosszú távra szóló útmutató bárki számára, aki gazdag befektetõ akar lenni, és olyanba akar befektetni, amibe a gazdagok.Mint azt a könyv címe is mondja,a könyv csupán tanácsokat ad,mint egy jó „útmutató ”,de nem nyújt garanciát …mint ahogyan gazdag apám se nyújtott nekem garanciát …csupán az utat mutatta meg.”Robert T.Kiyosaki

A Gazda papa,szegény papa szerzõje
Befektetõ, író, tanár

„Háromféle pénzügyi tervünk lehet; egy az anyagi biztonsághoz; egy a… (tovább)

Bagolyvár, Budapest, 2001
424 oldal · ISBN: 9639197777 · Fordította: Meskó Krisztina
Bagolyvár, Budapest, 2001
424 oldal · puhatáblás · ISBN: 9639197777

AnheL05>!
Robert T. Kiyosaki – Sharon L. Lechter: Gazdag papa befektetési tanácsai

Fantasztikusan jó motivációs könyv, csak ajánlani tudom, ha az ember ki akar szabadulni a megszokott mókuskerékből.