A ​pH csoda fogyás 6 csillagozás

Kémiai egyensúlyának helyreállításával teremtse meg az ideális testsúlyt!
Robert O. Young – Shelley Redford Young: A pH csoda fogyás

Kezdjük ​egy kis számolással: hány kilótól kellene megszabadulnia ahhoz, hogy elérje az egészséges, ideális súlyát? 10-tôl, 20-tól, 50-től? A válaszát szorozza meg néggyel. MAXIMUM ennyi nap kell ahhoz, hogy elérje célját! Függetlenül attól, hogy eddig mit hitt, a fogyás nem azon múlik hány gramm zsírt, szénhidrátot vagy kalóriát viszünk be és égetünk el. Egyedül a savaktól függ. Ha sikerül helyreállítania vérének és testének finom kémiai egyensúlyát, elérheti az ideális testsúlyt. Ebben az áttörő szemléletmódú könyvben a neves mikrobiológus és táplálkozáskutató – Dr. Robert Young és felesége, Shelley Redford Young – egy egyszerű, hét lépésbôl álló programot kínál Önnek, melynek segítségével helyreállíthatja kémiai egyensúlyát, ami segíteni fogja Önt az ideális testsúly visszaállításában. Most végre válaszokat kaphat: • Hogyan segítheti fogyását, ha sok vizet iszik? • Hogyan hízlalhat a testmozgás, ha nem a megfelelő módon végzik? • Mely ételek lúgosítják, és melyek savasítják a… (tovább)

MG Európa, 2009
400 oldal · ISBN: 9789630665483 · Fordította: Krajcsi Tímea

Robert O. Young – Shelley Redford Young: A pH csoda fogyás

Robert O. Young – Shelley Redford Young: A pH csoda fogyás Kémiai egyensúlyának helyreállításával teremtse meg az ideális testsúlyt!

Az elején még nagyon tetszett a könyv. Hihetetlen mennyi minden étel milyenféle kihatással van az emberre! De a könyv felétől kb. ez az egész kúra elérhetetlennek tűnt. 20 héten keresztül kellene ezt csinálni…A receptek – számomra – eléggé lehetetlenek.
Érdekel a téma, de ez most nem jött be sajnos.

szeptember99>!
Robert O. Young – Shelley Redford Young: A pH csoda fogyás

Nagyon hasznos könyv nemcsak a fogyni vágyóknak,azoknak is, akik egészségesebb életet szeretnének élni, hiszen a lúgosítás nagyon sok betegség kialakulását is meggátolja. Hatásos!

Azért adtam fél csillaggal kevesebbet, mert a recepteket nem erre a tájékra találták ki. Vannak összetevők, amelyeket nem olyan nehéz beszerezni, de vannak olyanok is, amikről nem hallottam, és/vagy nagyon drága, beszerezhetetlen. Nincsenek helyettesítési javaslatok. Így a receptrészét nem is használtam, inkább az előnyös és hátrányos ételeket tartalmazó listát forgattam sokat.

Lunemorte P>!

Mindennek az egyensúly a lényege.

Lunemorte P>!

Eljön majd az idő, amikor a következményeink bankettjén kell helyet foglalnunk.

Lilla_Moly>!

Higgyen önmagában.