A ​pH csoda 15 csillagozás

Robert O. Young – Shelley Redford Young: A pH csoda

Intsen búcsút az alacsony energiaszintnek, a rossz emésztésnek, a fölös, kilóknak, a testi fájdalmaknak, és a betegségeknek! Üdvözölje az új életerőt, a szellemi frissességet, egy egészségesebb, egy karcsúbb és rugalmas testet. A kulcs? Az Ön egészsége a vér sav-bázis egyensúlyán múlik, illetve azon, hogy a megfelelő étrend segítségével Ön megteremti-e az optimális 80/20 lúgos és savas egyensúlyi arányt a szervezetében. Ez egy teljesen új, bizonyítottan működő táplálkozási program, amely jó hatással lehet szervezetének kémhatására, segíti az életerő visszanyerését az egészség megőrzését.
E forradalmi életmód-program hihetetlen hatásának segítségével tanulja meg helyreállítani az egyensúlyt életében és étrendjében!

MG Európa, Budapest, 2007
342 oldal · ISBN: 9789630635042 · Fordította: Marosi Gyöngyi, Gulyás Ági

szeptember99>!
Robert O. Young – Shelley Redford Young: A pH csoda

Sok mindent olvasni a szerzőről, sok finoman fogalmazva előnytelen hírt is.
Ettől eltekintve olvastam a könyvet, és meglehet, hogy nincs tudományos alapja a lúgosításnak, saját tapasztalatom, hogy ha valaki betartja a könyvben leírtakat, akár úgy, hogy nem vesz semmilyen különleges élelmiszert, csak egyszerűen előnyben részesíti a zöldséget az édességekkel szemben, ezenfelül mozog, sok vizet iszik, igyekszik csökkenteni a stresszt, az biztosan fogyni fog/ egészségesebbnek, energikusabbnak érzi magát.

Amiért nagyon ajánlani tudom a könyvet, az a receptes rész: egyszerű, könnyen elkészíthető, magyaros ételek és más országok ízei is terítékre kerülnek, sőt, még egészséges édességek is, úgy, hogy mindegyikük egészséges és tápláló.

bernzsu>!
Robert O. Young – Shelley Redford Young: A pH csoda

E forradalmi életmódot azóta is alkalmazom. Mióta édesanyám ajánlására elolvastam e könyvet, nagy mértékben mélyült el az egészséges táplálkozáshoz való hozzáállásom. Rengeteget tanultam a könyv írójától, amit életem végéig alkalmazni fogok.

Daad>!
Robert O. Young – Shelley Redford Young: A pH csoda

Sok hihető dolog van benne, de nem mindennel értek egyet. (nem is kell)