Marvel ​Zombies (Marvel Zombies 1.) 4 csillagozás

Robert Kirkman: Marvel Zombies

Torn from the pages of Ultimate Fantastic Four! On an Earth shockingly similar to the Marvel Universe's, an alien virus has mutated all of the world's greatest super heroes into flesh-eating monsters! It took them only hours to destroy life as we know it – but what happens when they run out of humans to eat?! Follow their search for more food, and witness the arrival of the Silver Surfer! Collects Marvel Zombies #1-5, plus extras.

Marvel, 2007
136 oldal · ISBN: 9780785120148 · Illusztrálta: Sean Phillips

Kapcsolódó zóna

!

Marvel

563 tag · 636 karc · Utolsó karc: 2019. április 27., 22:50 · Bővebben

Batus
Robert Kirkman: Marvel Zombies

istenem, spider-man, legalább zombiként szedd már össze magad!

ChYga
Robert Kirkman: Marvel Zombies

Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt az öt részes remekművet, mert tényleg írtó szórakoztató tud lenni. Persze ahhoz, hogy minden apró utalás és poén érthetővé váljék, nem árt ismerni a Marvel univerzum alapjait. De úgy gondolom enélkül is egy élvezetes szösszenet a Marvel Zombies, főleg annak, aki szereti a hasonszőrű alkotásokat.

Sceurpien I
Robert Kirkman: Marvel Zombies

Hát ha a Walking Dead kicsit is ilyen, akkor nem várom túlzottan. Nem azért, mert ez rossz volt, hanem mert ez egyedül a geekfaktor miatt volt a közepesnél jobb. Néha kicsit katyvasz volt, hogy akkor most pontosan mik is a szabályok, ami akármennyire is komolytalan a képregény, azért egy kicsit fontos. A végső megoldás egészen tetszett, és szerintem a történet is véget is érhetne a részemről, fogalmam sincs, hogyan folytathatták, mert szerintem ez így volt kerek. Nem mondom, hogy nagyon ajánlom, mert annyira nem volt jó, sőt, de nem mondhatom, hogy nem élveztem. Érdekes volt, egynek elment.

Marvel Zombies sorozat · Összehasonlítás