Első ​szabály / A lány, aki a holdra vágyott / A vadorzó fia / Teendők halál esetén 7 csillagozás

Robert Crais – Sarah Addison Allen – Paul Doiron – Nicci French: Első szabály / A lány, aki a holdra vágyott / A vadorzó fia / Teendők halál esetén

Robert ​Crais: Első szabály
Brutális kegyetlenséggel meggyilkolják a Los Angelesben élő Meyer család tagjait, és a rendőrség olyan betörésként kezeli az esetet, amely balul ütött ki. Joe Pike azonban más véleményen van. Ő jól ismerte a családfőt, hiszen sok évvel korábban együtt harcoltak zsoldosként a világ számos országában. Elképzelhető, hogy az indítékot kettejük közös múltjában kell keresni? Pike elhatározza, hogy addig nem nyugszik, míg fel nem deríti a gyilkosok kilétét, és bosszút nem áll egykori bajtársa megölése miatt.

Sarah Addison Allen: A lány, aki a holdra vágyott
Üdvözöljük Mullabyban, ahol reggelente találkozhat egy jövőbe látó óriással, ahol a torták illatát csillámporként viszi szárnyán a szél, és ahol családok olyan titkokat rejtenek, amelyek egyszerűen varázslatosak! A tizenhét éves Emily Benedict azért érkezik az észak-karolinai kisvárosba, hogy kibogozza az édesanyja életét övező rejtélyeket. Miért kellett a mamájának fiatalkorában hirtelen… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Reader's Digest válogatott könyvek

Reader's Digest, Budapest, 2011
574 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789632891675 · Fordította: Uram Tamás, Téli Márta, Bornai Tibor, Szabó Olimpia

Alíz_Simon P>!

Régóta vártam erre a válogatásra, mégpedig a benne található, máshol / külön nem pulikált S.A.A írás miatt. Imádom Sarah könyveit és most az elolvasás után derült ki számomra, hogy ez az egyik korai alkotása. Itt is megjelent már a misztikum, pl. a tapéta, mely a szoba lakójának hangulatához képest alakul át reggelre…, de a történet és a finom érzékenységű, lebegő hangulatú mesélés, ami oly jellemző az íróra, itt még kiforratlanabbnak tűnt, mint a tőle olvasott későbbi regényeiben. Ennek ellenére kellemes olvasmány volt, köszönöm szépen, Virág! ♥
A kötetből a negyedik Nicci French írás volt a meglepetés. Igazából egy szerzőpárosról van szó, akikről még nem is hallottam, de nagyon tetszett a stílusuk és az izgalmas lélektani történetük is.