Az ​álmok mindentudó nagykönyve 1 csillagozás

Rob MacGregor – Trish MacGregor: Az álmok mindentudó nagykönyve

Amikor álmodunk, tudattalanunk üzeneteket küld nekünk, amelyek személyes boldogságunk kulcsai is lehetnek. Az álmok segíthetnek önmagunk jobb megértésében, problémáink megoldásában, vagy akár alkotókészségünk és teljesítőképességünk növelésében.

Alexandra, Pécs, 2004
284 oldal · ISBN: 9633686636 · Fordította: Ülkei Zoltán

viktike>!
Rob MacGregor – Trish MacGregor: Az álmok mindentudó nagykönyve

Rob MacGregor – Trish MacGregor: Az álmok mindentudó nagykönyve Mit jelentenek az álmok, miként emlékezhetünk vissza rájuk, és hogyan befolyásolják mindennapi életünket?

Még iskolás gyerekként kaptam anno ezt a könyvet, mint jutalmat, az év végi bizonyítványért. Akkor nem nagyon értékeltem, de később szerencsére ismét elővettem és elolvastam. Nagyon tetszett benne az a rész, ami a tudatos álmodásra készít fel és segítséget nyújt abban is, hogyan emlékezzünk reggel vissza az álmainkra. Innen már csak egy lépés a tudatos álmodás. Nekem nagyon könnyen sikerült a könyvben leírtakat véghez vinni és hamar el is értem a célt, nem kellett egy hét sem. Abszolút csak javasolni tudom mindenkinek, mondjuk nem pont gyerekeknek.