Troll ​a vízben (Zarf élete 3.) 5 csillagozás

Rob Harrell: Troll a vízben

Zarf, a kiskamasz troll nem számít menőnek a suliban, sőt! Így amikor nagypapi megjelenik az iskolában, hogy gumacsbúvárként töltött napjairól regéljen az osztálynak, Zarf biztosra veszi, hogy ezzel őneki végleg befellegzett. Ami történik, azonban még ennél is rosszabb, de legalábbis gyanús: ősellensége, Rokfort herceg teljesen bezsong a tengeri történetektől. Zarf tudni véli, hogy a herceg rosszban sántikál – de miért akarja, hogy nagypapi hajózni vigye veszélyesen közel a veszélyes Bóbita-háromszöghöz? És mit motyog folyton holmi varázsbabokról?

Babilon, Budapest, 2017

dominika_szhr>!
Rob Harrell: Troll a vízben

Talán a legjobb a sorozatból, izgalmas, vicces és aranyos gyerekkönyv, de én is élveztem. A poénok zseniálisak. Pl.: spoiler Zarfék még mindig aranyosak, az új karaktereket is bírtam. Remek kikapcsolódás egy hosszabb/nehezebb könyv után, ajánlom.

lakatoszoltan>!
Rob Harrell: Troll a vízben

Ez jobb volt, mint a második, az elsővel vetekszik. Változatos, kiszámíthatatlan események, humoros szövegek, és zseniális rajzok. Megint jók a mesebeli utalások, sőt, most egész szövevényes lett a sztori.
Nagyon sajnálom, hogy nem készült több rész, remélem, egyszer folytatódik Zarf élete, mert én szuperül szórakoztam rajta. Szóval bátran ajánlom a fiatal korosztálytól bármeddig, én itt a 30+-t képviselem…