Megbűvölve 13 csillagozás

Rita Haowart: Megbűvölve Rita Haowart: Megbűvölve

Az ártatlan és gyönyörű Helen szeme megakad a divatbemutatón kék szemű hódolóján. Ismeretlen érzéseket ébreszt föl benne, a szerelemről álmodozva elfogadja a férfi őszintének tűnő barátságát. Ám kiderül, hogy Brad nem az, akinek mondja magát, és saját csapdájába esik bele. Helen képtelen kikerülni a férfi bűvköréből, de ekkor megjelenik az oly régóta várt „szőke herceg fehér lovon”, hogy megmentse.

Pro-Team, Nyíregyháza, 2013
Pro-Book, 2009

zuna19>!
Rita Haowart: Megbűvölve

Végig nagyon izgalmas volt a történet. Tetszett, azt hittem happy end lesz a vége, de egy picit azért csalódnom kellett.

Sziszandria>!
Rita Haowart: Megbűvölve

Nagyon tetszett a könyv, attól függetlenül, hogy nem az a tipikusan előre kiszámítható a vége, mint ahogy a történet sejteti az olvasás közben, a végét sikerült megkönnyeznem egy picit. Tökéletes kikapcsolódás, ha az ember nem épp magvas gondolatokra vágyik ill. egy kicsit elszakadna az élet nagy kérdéseinek a kutatásától. :) A cselekmény pörög, gyorsan lehet haladni a könyvvel, ha nyár lenne, azt mondanám hogy strandra tökéletes, így viszont marad a meleg takaró, forró tea és a könyv. :)
Plusz pont (nálam), hogy olyan szép a borítója.

Dianka>!
Rita Haowart: Megbűvölve

Hát sokkal jobbat vártam, maga az alapszituáció nagyon jó, de körítés borzalom. A főszereplő Helentől a hajam téptem, nem hiszem el, hogy lehet valaki ilyen ostoba. Összejön egy idegen férfival, akiről semmit nem tud, még a nevét sem, hasonlít a maffia egyik emberére, az autó típusa és a rendszám alapján simán lenyomozható és abszolút nem kapcsol, hogy talán az „új udvarlója” lehet az zaklatója. A „rendőrség” is elég béna, ami a nyomozást illeti, minden eszköz a kezükben van, hogy megoldják az ügyet, de csak körbe-körbe egymás farkát kergetik. Elég hajmeresztő dolgok történtek, amit elég abszurd módon kezelt a kis „nyomozócsoport”. Nem hiszem el, mikor géppisztollyal ripityára lövik a kórházat, senki nem hívja a zsarukat, a kommandósokat, a SWAT-ot, az FBI-t vagy épp az Interpolt. A szerelmi szál is elég gyenge, Harry és Helen legalább megkaphatta volna a happy endet hamár nekem szenvedni kellett, legalább ők boldogok lehettek volna együtt.