Cél ​a 100 év! 3 csillagozás

Rippel Ferenc – Szabados Pál: Cél a 100 év!

Divatba ​hozzuk az életmódváltást!

2000 sikeres ügyfél után bőséges tapasztalatunk van az életmódváltással kapcsolatban. Láttuk, hogyan élik meg az emberek, és milyen erdeményeket okoz.

Egyre többen vannak ezen a területen, akik segíteni szeretnének az embereknek egy jobb testi állapot elérésében. Amikor Rippel Ferivel először beszéltünk, rögtön azonos hullámhosszon voltunk, törekvéseink egy irányba mutattak, és ez többek között ebben a könyvben öltött alakot.

A Testszerviz program és a GO100 program testvérek. Kéz a kézben járnak, és egyetlen céljuk, hogy segítsenek az embereknek megtalálni a helyes életmódot, egy jobb és élhetőbb életet.

Ez nem kiváltság, mindenkinek jár!

Ez a könyv kifejezetten motivál, elindít egy úton, eszközöket, lelkesedést, hitet és támogatást ad ahhoz, hogy változtatni tudj.

Szól azoknak, akik már változtattak az életmódjukon!

Szól azoknak, akik gondolkodank rajta és tanácstalanok, hogy hogyan… (tovább)

Testszervíz, Budapest, 2018

Shanara>!
Rippel Ferenc – Szabados Pál: Cél a 100 év!

Alapvetően nem lenne ez információk és motivációk szempontjából rossz könyv, de számomra már nem tudott újat mondani. Közel két éve foglalkozom a témával elmélyültebben és ahhoz képest ez a tartalom felszínes volt. Inkább propaganda kiadvány ez, mint komoly szakmai iránymutatás. Ha az utóbbira vágyik az olvasó, akkor fáradjon el a Testszervíz konzultációra. Nagyjából ez a lényeg.
Akik eddig nem foglalkoztak a témával, számukra egész jól összefoglalja a folyamatot, az alap infókat és akár még kellő motivációval is szolgálhat egy életmódváltáshoz. Ha így van, akkor irány a Testszervíz.
A GO100 már egy másik lépcsőfok, az már csak a Testszervíz program után jöhet.
Részemről sokkal tartalmasabb és konkrétabb tartalomra számítottam. Ez a könyv nem nekem íródott, de máshoz attól még szólhat eredményesebben.

Paloca>!
Rippel Ferenc – Szabados Pál: Cél a 100 év!

Ez valójában egy bevezető könyv, amolyan kedvcsináló az életmódváltáshoz.
Főleg a kezdéskor segíthet.