Angol ​nyelvtan 222 pontban 23 csillagozás

Rimaszombati Károly: Angol nyelvtan 222 pontban

Nélkülözhetetlen nyelvtankönyv minden nyelvtanuló számára. Első fejezete az alapvető nyelvtani kérdésekkel, a második az angol nyelvtan törzsanyagával foglalkozik. A harmadik fejezet a kisebb nyelvtani kérdésköröket tisztázza, a negyedik a különféle szerkezeteket tárgyalja. Az ötödik, záró fejezet egyéb kérdéseket és hasznos kiegészítéseket tartalmaz.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Nyelvtanulás 222 pontban Maxim

Maxim, Szeged, 2011
Maxim, Budapest, 2010
Maxim, Szeged, 2008
puhatáblás · ISBN: 9789639489240

tschilla>!
Rimaszombati Károly: Angol nyelvtan 222 pontban

Nagyon jó könyv, én ebből készültem fel a felsőfokú írásbeli nyelvvizsgára is, arra is teljesen elég volt.

Ailey>!
Rimaszombati Károly: Angol nyelvtan 222 pontban

Szerintem zseniálisan jó könyv, az egyik legjobb nyelvkönyv, amit valaha a kezembe vettem. Érthetően, átláthatóan magyaráz, rengeteg példával (filmes utalások, vicces, és hétköznapi mondatok egyaránt).

timcsigirl>!
Rimaszombati Károly: Angol nyelvtan 222 pontban

Ezzel a könyvvel még a nyelvvizsgám előtt találkoztam először, akkor kölcsön kaptam és nem merném állítani, hogy végig is olvastam, de jó pár oldalt áttanulmányoztam belőle. Már akkor tudtam, hogy be kell szereznem egy saját példányt belőle, mert a számomra kérdéses részeket jól érthetően elmagyarázta és összefoglalta. A témakörök közötti keresést megkönnyíti a tartalomjegyzék mellett az Index is a könyv végén. Ezt a könyvet haszonnal forgathatják a kezdő nyelvtanulók és azok is, akik érettségire vagy éppen nyelvvizsgára készülnek, esetleg a nyelvtudásukat szeretnék felfrissíteni.

Berike>!
Rimaszombati Károly: Angol nyelvtan 222 pontban

Nagyszerű könyv, kiválóan használható a nyelvtanuláshoz. Gyakran használok fel belőle anyagokat az óráimon.

_Timi_>!
Rimaszombati Károly: Angol nyelvtan 222 pontban

Nagyon tetszik! Olvasmányos, érthető és az tetszik benne a legjobban, hogy szépen el van benne különítve minden téma, így könnyen ki tudom keresni azt, amire éppen szükségem van.

Daniella78>!
Rimaszombati Károly: Angol nyelvtan 222 pontban

Nagyon logikusan felépített és jól használható könyv, tök jó mutatója van és a példamondatok is jópofák (főleg a filmesek).

NewL P>!
Rimaszombati Károly: Angol nyelvtan 222 pontban

Végre egy nyelvtani könyv, ami nekem is érthetővé tett pár dolgot, ami eddig az istennek nem akart logikusnak tűnni nekem.

Nixyke>!
Rimaszombati Károly: Angol nyelvtan 222 pontban

Igazából nem olvastam végig, inkább csak bele-bele olvastam. Találtam benne hasznos dolgokat is, viszont mostmár itt az ideje ,hogy visszaadjam a gazdájának. (:

Hayako>!
Rimaszombati Károly: Angol nyelvtan 222 pontban

Mikor elkezdtem tanulni angolul itthon, ez a könyv nagyon sokat segített. Igaz, pár helyen keigészítettük, de a lényeg benne van és nagyon érthető módon elmagyarázza a nyelvtani dolgokat és összefüggéseket. Aki kezdő angolos, az ajánlom, hogy szerezze be!

Jonah ate the fish. --> Jónás megette a halat.
The fish ate Jonah. --> A hal megette Jónást.

Ez nem ugyanaz! Sőt, teljesen más.