Uriel ​arkangyal 4 csillagozás

Kérj nyugalmat és erőt a változáshoz!
Richard Webster: Uriel arkangyal

Minthogy Uriel a föld elem arkangyala, az arkangyalok közül ő kötődik legerőteljesebben a Földhöz, és szellemi csatornaként működik a földi és az isteni világ között. Személyes szinten segít tudatosabban megélni, megérteni spiritualitásunkat, tágabb, univerzális értelemben pedig felelős mindenért, ami az anyatermészettel történik. Békét és nyugalmat hoz azoknak, akiknek szüksége van rá. Segít felszabadítani a múltbéli fájdalmakat, traumákat, illetve megtanítja adni vagy elfogadni azokat, akik nem képesek erre. A prófécia, az éleslátás és az inspiráció tehetségével ajándékoz meg. Kreativitásra ösztönöz, főképp a zene és az irodalom terén. Erőteljes, rendszerteremtő és motiváló. Gyakran tapasztalhatjuk, hogy segítségkérésünkre úgy válaszol, hogy páratlan ötletet sugall, amely segít megoldani a problémáinkat.

Édesvíz, Budapest, 2007

flamepetals>!
Richard Webster: Uriel arkangyal

Richard Webster: Uriel arkangyal Kérj nyugalmat és erőt a változáshoz!

Igazából érdekes könyv. Jó, hogy Urielen kívül a többi arkangyal is szóba jön, de ha már elméletileg róla szól a könyv, akkor díjaztam volna, ha az őhozzá tartozó dolgok több mint a könyv felét teszik ki. Elképesztő, hogy az angyalok világa mennyi szimbólumot rejt magában, mindenkinek meg van a saját bolygója, napja, eleme, drágaköve, iránya. Mondjuk nekem egy kicsit sok volt, hogy még a csakrákhoz is angyalokat társít. Nem csoda, hogy az egyház egy időben betiltotta az angyalimádatot, arra hivatkozva, hogy ez eltereli az emberek figyelmét Jézusról. Ez így egy kicsit olyan volt, mint valami politeista hitrendszer leírása, ahol külön arkangyala van még a villámlásnak is.