Az ​álruhás bolti szarka esete (Döbbenetes bűntények Tesz-Vesz városban) (Tesz-vesz város) 16 csillagozás

Richard Scarry: Az álruhás bolti szarka esete

Rejtélyes eltűnések a hiperszupermarketben. „El sem tudom képzelni, hogyan vihette ki” – nyilatkozta Spann Elemér üzletvezető. Vajon sikerül-e a két rettenthetetlen mesterdetektívnek, Sárlakinak és Halmosnak elkapnia az álruhás bolti szarkát?

Móra, Budapest, 2013
36 oldal · ISBN: 9789631195217 · Fordította: Réz András · Illusztrálta: Richard Scarry

berg
Richard Scarry: Az álruhás bolti szarka esete

Rendes krimi, döbbentő (nekem az volt), üldözés is van, fiúknak, lányoknak egyaránt jó. Élveztem, tetszett.

ChaiLatte P
Richard Scarry: Az álruhás bolti szarka esete

Ez kicsit gyengébb mint a másik kettő rész, de hozza a szokott Tesz-Vesz fílinget.

szanes1
Richard Scarry: Az álruhás bolti szarka esete

Sárlaki és Halmos… nagyon pihent. Az én kis háromévesemnek pedig még nem való, de később lehet, hogy még kedvenc is lesz…

Lahara ISP
Richard Scarry: Az álruhás bolti szarka esete

A történet nem egy nagy szám, szerintem egy szemfülesebb gyerek is elsőre rájön a rejtélyre, de az illusztrációk, na, azok fenomenálisak.

zamil
Richard Scarry: Az álruhás bolti szarka esete

Aranyos történet, egy kis nyomozással, Tesz-Vesz Városba.

Dínó
Richard Scarry: Az álruhás bolti szarka esete

Hasonlóan jó, mint az előzőek, amiket olvatam. Gyorsan olvaható, kezdő olvasóként nagy sikerélmény! Szeretem Tesz-vesz város lakóit! Csak ajánlani tudom.