Az ​álruhás bolti szarka esete (Döbbenetes bűntények Tesz-Vesz városban) (Tesz-vesz város) 24 csillagozás

Richard Scarry: Az álruhás bolti szarka esete

Rejtélyes eltűnések a hiperszupermarketben. „El sem tudom képzelni, hogyan vihette ki” – nyilatkozta Spann Elemér üzletvezető. Vajon sikerül-e a két rettenthetetlen mesterdetektívnek, Sárlakinak és Halmosnak elkapnia az álruhás bolti szarkát?

Tagok ajánlása: 3 éves kortól

Móra, Budapest, 2013
36 oldal · ISBN: 9789631195217 · Fordította: Réz András · Illusztrálta: Richard Scarry

Nyctea>!

A két mesterdetektív, Sárlaki és Halmos… Ez a könyv már itt megvett magának! :D
Cuki, humoros, szórakoztató történet egy bolti lopás felderítéséről, a Tesz-Vesz városra jellemző vicces, részletgazdag rajzokkal. Szerintem családi kedvenc lesz. :)

berg>!
Richard Scarry: Az álruhás bolti szarka esete

Rendes krimi, döbbentő (nekem az volt), üldözés is van, fiúknak, lányoknak egyaránt jó. Élveztem, tetszett.

deardurr >!
Richard Scarry: Az álruhás bolti szarka esete

Érdekes tanító mese a találékonyabb lopási módok kifundálásához.

ChaiLatte>!
Richard Scarry: Az álruhás bolti szarka esete

Ez kicsit gyengébb mint a másik kettő rész, de hozza a szokott Tesz-Vesz fílinget.

_Vic_>!
Richard Scarry: Az álruhás bolti szarka esete

Felnőttként kellett megtudnom, hogy gyerekkori kedvenc sorozatomnak vannak újabb kötetei!
Sárlaki és Halmos. Zseniális! Imádom a részletgazdag rajzokat, érdemes alaposan átbogarászni őket (a kedvenc a jávorszarvas lett, aki az agancsára pakolta a megvenni kívánt árut)

szanes1>!
Richard Scarry: Az álruhás bolti szarka esete

Sárlaki és Halmos… nagyon pihent. Az én kis háromévesemnek pedig még nem való, de később lehet, hogy még kedvenc is lesz…

Lahara IP>!
Richard Scarry: Az álruhás bolti szarka esete

A történet nem egy nagy szám, szerintem egy szemfülesebb gyerek is elsőre rájön a rejtélyre, de az illusztrációk, na, azok fenomenálisak.

Vizidínó>!
Richard Scarry: Az álruhás bolti szarka esete

Hasonlóan jó, mint az előzőek, amiket olvatam. Gyorsan olvaható, kezdő olvasóként nagy sikerélmény! Szeretem Tesz-vesz város lakóit! Csak ajánlani tudom.