Hogyan ​indítsunk saját vállalkozást 1 csillagozás

és maradjunk talpon az első évben
Richard Greensted: Hogyan indítsunk saját vállalkozást Richard Greensted: Hogyan indítsunk saját vállalkozást

Ezt a könyvet mindenkinek el kellene olvasnia, aki komolyan foglalkozik azzal a gondolattal, hogy saját vállalkozásba kezd, vagy már járja a mikrovállalkozók rögös útját. Lényegesen átfogóbb képet rajzol a vállalkozói tevékenységről, mint a szokásos „így csináld” írások.
Richard Greensted bemutatja, hogy a vállalkozóvá válás nem egyszerűen a kenyérkeresés egy másik formája, hanem az alkalmazotti léttől gyökeresen eltérő életformát jelent. Leírja azokat a személyes problémákat, amelyek ebből az átállásból fakadhatnak, és első kézből jövő tapasztalatokra támaszkodva mutatja be, hogyan birkózhat meg velük a kezdő vállalkozó.
Ezek a tanácsok üzletet és nem ritkán családi békét menthetnek, különösen ha figyelembe vesszük, hogy olyanoktól származnak, akik nem kevés kínlódással jutottak el oda, hogy kiérdemeljék vállalkozótársaik figyelmét.

A következő kiadói sorozatokban jelent meg: Profit könyvek Bagolyvár · Vállalkozás Bagolyvár

Bagolyvár, Budapest, 1996
138 oldal · ISBN: 9637423907 · Fordította: Doubravszky Sándor
Bagolyvár, Budapest
puhatáblás · ISBN: 963907151X

Kecsüszo_geiko>!
Richard Greensted: Hogyan indítsunk saját vállalkozást

Most nem aktuális ezért hagytam félbe.. Amúgy jó könyv..