Mr ​Bean in Town (Penguin Readers) 6 csillagozás

Richard Curtis – Robin Driscoll – Rowan Atkinson – Andrew Clifford: Mr Bean in Town (Penguin Readers)

Mr Bean goes to a restaurant for his birthday dinner. But, of course, things don't go smoothly. He doesn't like the food. But what can he do? He tries to hide it in the strangest places! Chaotic adventures follow Mr Bean wherever he goes! Star of TV and cinema, Mr Bean is famous all over the world.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Penguin Readers – Level 2 angol

Penguin, United Kingdom, 2008

konyvolvaso>!

Két vidám történetet találunk a könyvben Mr. Beannel. A kis esetlennek tünő figura önmagában nem is annyira ostoba mint aminek tetteti magát. Jár az agya állandóan, csak néha épp az ellenkezője történik mint amit kitervezelt volna.Az egyik történet egy étteremben játszódik. Az étel körül is sikerül keveredést okoznia mert szerencséjére a személyzet mit sem sejt a turpisságból. A másik helyszín egy mosóda.Ezen a helyen is okoz egy pár kellemetlen órát a többi vendégnek de hogy mi lesz a végkifejlet az a történet csattanója.

BoneB P>!

Mindig is tudtam, hogy Mr. Bean nem normális. Most sem volt ez másképp…. :D