A ​Virgin-sztori 9 csillagozás

Richard Branson: A Virgin-sztori

A Virgin Group napjaink legkiterjedtebb globális üzletcsoportja, mely jelen van a zenei piactól a vasúti – és légiforgalmi üzletágakon át a banki és egészségügyi szektorokig. A Virgin úttörő ezentúl az űrkutatásban valamint a megújuló energiák és a klímakutatás területein is. Fordulatokkal teli kalandregényében a cég alapító elnöke – Sir Richard Branson – saját szavaival írja le, hogy miként vált vállalkozása egy diákok által alapított zenei csomagküldő szolgálatból napjaink egyik legismertebb márkájává. Lebilincselő szórakoztató irodalom és igazi inspiráció elsősorban fiatal üzletembereknek, vállalkozóknak és Branson kortársainak: a beatnemzedéknek is. A vállalkozó-zseni Richard Bransonról hasonló művet a magyar olvasók még nem foghattak a kezükben.

Eredeti megjelenés éve: 1998

TranzPress, Budapest, 2012
526 oldal · ISBN: 9789630838603 · Fordította: Sárossy-Beck Anita

Constantinus_A_P I
Richard Branson: A Virgin-sztori

Tanulságos olvasmány mindenkinek, aki valaha is vállalkozna valamire. Meg persze sok érdekesség azoknak, akik a nagy emberek kulisszatitkaira kíváncsiak.

Elithia
Richard Branson: A Virgin-sztori

Nagyon jo konyv, csak az utolso 150 oldal mar sok volt kicsit. Mindenesetre orulok, hogy kiolvastam, mert nagyon erdekes konyv.

hopihe
Richard Branson: A Virgin-sztori

Igaz, még nem olvastam végig, de lélekben már lezártam azt a könyvet.
Volt egy pont, ami után úgy éreztem, hogy nem fog semmi „lebilincselő” történni.

Az eleje lendületes, szórakoztató és izgalmas volt, mint egy tényleges regény. Ott rendesen bepillantást kaphattunk a „lélek bugyraiba” is.
Viszont a másik rész olyan volt, mint egy naggyá nőtt vállalat. Még van, ami viszi előre, de az éle már elveszett a mozgatórugóknak.

csakiistvan
Richard Branson: A Virgin-sztori

Erdekes, vannak benne jopofa, vannak erdekes, vannak erzelmes, de a vege nekem kicsit osszedobottnak hat sajnos.