TestVÉR ​2 (Testvér 2.) 103 csillagozás

Renáta W. Müller: TestVÉR 2 Renáta W. Müller: TestVÉR 2

„A csajok és Sven egész reggel azzal húztak, hogy képtelen vagyok letörölni a kielégült, álmodozó vigyort a képemről. Lehet benne valami! A mami hála az égnek szépen felépült, az üzlet jól megy, szeretem a munkámat, és a világ legboldogabb felesége vagyok. Mégis miért ne vigyorognék? Az életem végre egyenesben.”
Ezek Hannah Logan utolsó gondolatai, mielőtt életét ismét eluralja a káosz.
Békés, bonyodalmaktól mentes élet? Felejtsd el, Hannah Logan! Neked valami egészen más lett megírva.

Eredeti megjelenés éve: 2017

Kalliopé, Budapest, 2018

Jamie Hailey · Hannah Logan-Hailey

Magdi1017>!
Renáta W. Müller: TestVÉR 2

Meg kell hagyni, ez a történet nem mindennapi! Közvetlenül az első rész után fogtam bele a folytatásban, mivel úgy végződött, hogy valamit sejtetett… És tényleg! Amire gondoltam , az bekövetkezett, de…!!! Olyan fordulatokban, izgalmakban gazdag volt a történet, hogy nem lehetett tudni, mire számítsak. Jamie és Hannah között olyan erős a kötelék és a bizalom, hogy az szinte már mesébe illő. Amit az első részben sok viszontagságnak tituláltam, azok kismiskák voltak ezekhez az eseményekhez képest, amik a Testvér 2-ben vannak . A végén pedig egy akkora csavar jött, hogy csak lestem, de megrázott nagyon.
Szuper sorozat, bátran ajánlom azoknak, akik egy színvonalas, finoman erotikus történetre vágynak.

Hópárduc P>!
Renáta W. Müller: TestVÉR 2

Tetszett a második rész is. :)
Szinte érezhető volt a feszültség, erotika, szenvedély a könyv lapjain keresztül.
Jamie továbbra is kedvencem! :) Hihetetlenül bizonytalan, és esendő és mégis magával ragadó.
Hannah ebben a részben szimpatikusabb volt, főleg, hogy kiállt Jamie mellett.
River és Rachel borzasztó….Amit műveltek együtt….és River külön is….
Haladósan olvasható. :)

Renáta W. Müller: TestVÉR 2

„Jamie Hailey a legjellemesebb fickó, akivel valaha is találkoztam, de úgy szexel, mint egy igazi rosszfiú. A hálószobában ő a tökéletes, domináns szex gép.”

Hát kell ennél több?! :)
Na jó igen. :)
Érdekes volt ez a rész is. Az írónő végig fenntartotta olvasás közben az érdeklődésem. Tudtam, hogy mi lesz az a konfliktus, ami meg fogja nehezíteni Jamie és Hannah közös életét, kábé ilyen eseményekre számítottam… De jól volt megírva a történet, pörgős volt, érzelmes, erotikus. Jamie-t imádom. Úgyhogy ennek a résznek is jár az az 5 csillag. :)

SzemreValó_könyvek>!
Renáta W. Müller: TestVÉR 2

A második rész, még izgalmasabb, mint az első volt. Amikor azt hittem, hogy már nem lehet több bonyodalom, akkor ért a meglepetés. Bár gyanítottam, hogy lesz valami csavar, amikor az bekövetkezett, akkor leesett az állam. Nem ilyesmire számítottam. Teljesen összetörte a szívem ez a könyv, de ugyanakkor újra is építette. Érzelmes és érzelmekre ható mű. Együtt éreztem Hannah-val. Jamie pedig lenyűgöző karakter volt. Igaza volt azoknak, akik azt mondták, hogy Jamie-t még jobban fogom szeretni, mint az első rész végén. Ez az évem egyik kedvenc olvasmánya lett, a sok másik kötet mellett. Nyomot hagyott bennem. Bár nem szokásom újra olvasni, ezt biztosan fogom még a kezemben tartani, lapozni, olvasni. Gyönyörű történet mindkettő a szerelemről és a családról. Roppant szórakoztató. Készüljetek fel, hogy összetör, majd összerak, hogy aztán újra összetörjön. Nagyon sok érzelmet éltem át, illetve megannyi gondolat kavargott bennem olvasás közben. A maga szomorúságával együtt gyönyörű, olvastam volna tovább.

K_D_Niki I>!
Renáta W. Müller: TestVÉR 2

Izgatottan kezdtem bele, mert az első részt imádtam, de ez a kötet nekem túl sablonos lett… olyan volt, mint egy szappanopera, ami nem baj, csak én néhány jelenetet kihagytam volna. Volt, ami nem tetszett benne, sőt kifejezetten rosszul voltam tőle, pl: spoiler de ezektől eltekintve izgalmas volt a történet, csak most nem váltotta ki belőlem azokat az érzéseket, amiket az első kötet olvasásakor éreztem, mert szinte tudtam, hogy mikor mi fog történni.
Hanna ebben a részben nagyon naiv volt.
Rivert egyenesen utáltam, és Jamei is elég sokszor idegesített a nyafogásával.
Mindenestre nem bántam meg, hogy elolvastam, mert az írónő most is elvarázsolt a szóhasználatával és a kifejezéseivel!

Úi: A borító nagyon szép, de én megcseréltem volna a szemeket és felülre a barna szempárt tettem volna, mert ebben is inkább Jamié volt a főszerep.

Senkit nem akartam megsérteni vagy netalántán elvenni a kedvét az olvasástól, mert én sem bánom, hogy elolvastam!

Ani249>!
Renáta W. Müller: TestVÉR 2

A folytatás kifejezettem eseménydúsra és izgalmasra sikerült. Még mindig Jamie a szimpatikusabb, annak ellenére, hogy néhol már zavart a túlzott bizonytalansága. Kíváncsi lettem volna egy kis beszámolóra, hogy Riverrel mi is történt. Ezt hiányoltam! Az egész történet érdekes és izgalmas.

LadyM>!
Renáta W. Müller: TestVÉR 2

Nálam ez a rész eléggé elment a cukiság és nyálas romantika irányába, szinte minden, ami az első rész pozitívuma volt, ebben a könyvben elveszett. Az aspergeres Jamie eltűnt a süllyesztőben, ezzel együtt a regény eredetisége is. Maga a történet egyébként nem lenne rossz, csak úgy érzem, ezzel a lépéssel az egész történet ki lett herélve, így már semmivel sem volt másabb, mint egy egyszerű romantikus-erotikus történet. Mivel egyre inkább kezdem kinőni azt a műfajt, és sokkal inkább látom már a hibáit, mint pár évvel korábban, ebben a könyvben is felszínre kerültek előttem olyan – sokszor eléggi idegesítő – hibák, amiket néhány éve talán még észre sem vettem volna. Például az, hogy a regény nagy részében eléggé unalmas volt, lényegében többször untatott, mint ahányszor nem, és azt leszámítva, hogy a vége izgalmasra sikerült, szerintem nem tudta megütni az első könyv szintjét, jóval az alatt maradt. A három csillagot viszont megadom, mert az tény, és nem is tagadom, hogy jóval igényesebb, mint a zsánerben alkotó nagyon sok kortárs magyar írónő könyve. :)

cintiblogol>!
Renáta W. Müller: TestVÉR 2

Az írónő szépen finoman adagolja az olvasónak a csavarokat, amelyek engem ezúttal nem vettek le a lábamról, ezért is írtam a bejegyzés elején, hogy a varázs egy kicsit megtört. Ezzel szemben a regény végén olyan csavart kaptam, amely annyira lesokkolt, hogy még most is nehezen tudnék róla beszélni. Az írónő egy határozott mozdulattal áthúzta a számításaimat, és még a szívemet is kitépte a helyéről. Olyan szinten, hogy a könnyeim egyik percről a másikra utat törtek maguknak, és csak akkor voltak hajlandóak elállni, amikor végre megkapták a jól megérdemelt happy endet.
Teljes értékelés: https://cintiblogol.wordpress.com/2018/12/17/renata-w-m…

Evika82>!

Megáll, neki dől az ajtófélfának, és sóvár tekintetét lassan, alaposan végigjáratja rajtam. Vetkőztet a szemével, olyan buja, szemérmetlen módon,amire csak ő képes. Elegáns, fekete nadrág, fél-elegáns bakancs, sötétszürke póló és bőrdzseki van rajta. A haja kócos, nyilván a motoros sisak miatt, ami most a bal kezében lóg. A férfiasság bugyi szaggatóan erotikus szobra.

Evika82>!

– Az életem akkor kezdődött el igazán, amikor az enyém lettél. Higgy nekem! Amíg te is akarsz engem, nincs az a hatalom, ami miatt lemondanék rólad.

Evika82>!

– Soha ne kételkedj bennem! Soha ne gondold, hogy nem akarlak!

Evika82>!

– Én mondom neked Bree, Jamie Hailey a legjellemesebb fickó, akivel valaha is találkoztam, de úgy szexel, mint egy igazi rosszfiú. A hálószobában ő a tökéletes, domináns szex gép.

Fire_bird>!

(..) ő tett igazán nővé. Valódi, tudatos, érzéki, gyönyört elfogadni, és adni képes felnőtt nővé. Ő. Az aspergeres fiú, a szomszédból

Kapcsolódó szócikkek: Hannah Logan-Hailey · Jamie Hailey
Diana_Z I>!

Menta tea illata tölti be a konyhát.

Kapcsolódó szócikkek: menta · tea
Fire_bird>!

Szeretem a testvéremet, bassza meg! Esküszöm, hogy így van. Bármit megtennék érte. Mindent odaadnék, hogy boldognak lássam. Majdnem mindent.

Kapcsolódó szócikkek: Jamie Hailey · River Hailey
Fire_bird>!

Az arcomba hulló esőcseppek egybe olvadnak a saját könnyeimmel. – Köszönöm, hogy így szeretsz. Pont úgy, ahogy szükségem van rá. – vallom, a szívem legmélyéről.

Kapcsolódó szócikkek: Hannah Logan-Hailey
Fire_bird>!

Önuralom és higgadtság? Nem létező fogalmak a számomra, ha a közelében vagyok.

Kapcsolódó szócikkek: Hannah Logan-Hailey · Jamie Hailey