Függőségben ​1. (Függőségben 1.) 40 csillagozás

Renáta W. Müller: Függőségben 1. Renáta W. Müller: Függőségben 1. Renáta W. Müller: Függőségben 1.

Nathaniel ​Cruz már akkor belebolondult Alexis Woodville-be, amikor a lány a gimnáziumban egy szerencsétlen baleset folytán, fejen találta őt egy focilabdával. A cserfes, vörös hajú, szó szerint levette a fiút lábáról. Egyikük sem sejtette, hogy a spontán vonzalom életre szóló bilincset tesz majd a szívükre. De katasztrofális időzítés és egy buta véletlen hosszú időre elszakítja őket egymástól.
Évekkel később Nathaniel a világhírű football sztár csillogónak látszó életét éli, szívében azonban még mindig megszállottja Alexisnek. A régóta eltitkolt vágyak a felszínre törnek, ám hiába tombol közöttük a szenvedély, a féltékenység és birtokolni vágyás megint szétválasztja őket.
Amikor útjaik később újra keresztezik egymást, hatalmas dilemma előtt állnak. Követve a szívük vágyát, megadják-e magukat az oly régóta elnyomott szenvedélynek, vagy feláldozzák a szerelmet a felelősségtudat oltárán.
Ez Alexis és Nathaniel érzéki, szenvedélyes története. Remélem annyira… (tovább)

Alexandra W. Müller szerzői névvel is megjelent.

Eredeti megjelenés éve: 2015

ISBN: 9789631242331

konnyufanni>!
Renáta W. Müller: Függőségben 1.

Mivel én úgy kezdtem el olvasni ez a könyvet, hogy tudtam hogy 2 részes. Így elengedtem a “ szigorú kritikus oldalamat “ amikor elolvastam az elsö részét. “Rövid” történettel rendelkezik.
Nekem tetszett az elsö rész, mivel úgymond, elsö rész inkább ismertetö volt, hogy milyenek a karakterek, mi a “elö története”. Így a befejezetlen befejezése miatt nagyon elakarom már olvasni a 2.részét! :) Karaktereknek megvan a saját “jellemje” ami miatt tudtam, hogy ki hogyan reagál az adott szituációkra.
Jöhet ide a 2.rész! ;)

Dexter79 P>!
Renáta W. Müller: Függőségben 1.

Az alapötlet nagyon tetszett, a fogalmazásmóddal nagyon elégedett voltam. Azonban kevésnek találtam a párbeszédeket.
Jók voltak a szereplők, szimpatikusak, de néha túlságosan erőltetettnek, direktnek éreztem egy-egy megnyilvánulást Nate részéről. Nem volt egy macsó típus (még ha annak nézett is ki), mégis ezt az oldalát próbálta hozni, amikor Alexis-sel beszélt. Nem értettem, hogy miért…
A vége olyan kurtán, furcsán végződött, egy picit eltúlzott függővéggel.

Rega_a>!
Renáta W. Müller: Függőségben 1.

Nem tudom igazán megmondani, hogy miért ültem ennyi ideig rajta. Olvasgattam néhány oldalt belőle mindig, viszont jött az „olvasási válságom”, ami kicsit betett a sztorinak. Viszont most, hogy újra magamra találtam, rájöttem, hogy ez egy igen is nagyon jó könyv! Renáta még mindig nagyon jól fogalmaz, még mindig nagyon jól válogatja meg a cselekmények sorrendiségét és már megint egy imádni való férfi karaktert alkotott Nathaniel szerepében! Köszönöm a lehetőséget, hogy olvashattam! :)

Noncus>!
Renáta W. Müller: Függőségben 1.

Nagyon tetszett ez a könyv. Szeretem, ha egy páros lassan talál egymásra,és lassan szeretnek egymásba. De ebben a könyvben nem így történt,és ez engem egy cseppet sem zavart.:) Alex és Nate bár egy szerencsétlen baleset folytán találkoztak először, rögtön vonzódtak egymáshoz.
De a szerelmük beteljesedésére nem volt elég 300 oldal sem. ;) Ott volt az a sok félreértés és halogatás,ami miatt nem lehettek együtt. Én már lerágtam a körmöm idegességemben. Egyrészt sajnáltam őket, másrészt fejbe kólintottam volna mindkettőt azért a sok elszalasztott lehetőségért.
Alig várom, hogy kezembe vegyem a második kötetet,amelyben remélem, hogy mind Alex,mind Nate felnőnek eléggé ahhoz, hogy végre félretegyék a sérelmeiket és boldogok legyenek EGYÜTT.

Bookaholic77 >!
Renáta W. Müller: Függőségben 1.

Ezt nem hiszem el!!!!!! Milyen az élet ezzel a két szerelmes fiatallal??? Nagyon tetszettek a karakterek, imádtam az alap történetet is!! Nagyon várom a folytatást!!!

_Bogi>!
Renáta W. Müller: Függőségben 1.

Egy teljesen korrekt kötet kezdésnek mondanám. Felvezet mindent benne amit tudnunk kell a karakterekről. A szereplők párbeszédeinek számát kevés véltem. Sajnos nem tudtam nagyon belemélyülni. Még régebben szereztem be a könyvet, de elfeledkeztem róla, ami jelen helyzetben jó is mert valószínűleg ha korábban olvasom el nem tetszett volna egyáltalán. Ha egyszer kezembe kerül a folytatás, remélem a cselekmény jobban magába fog rántani.

erzsi5062>!
Renáta W. Müller: Függőségben 1.

Két tini szerelme, mely az első kötet végére két felnőtt ember érzelmi változásait mutatja. Milyen az élet? Miket kell az embernek megélnie? Létezik-e a véletlen, márpedig véletlenek nincsenek… Rossz cím, félreértett név és egy labda, ami fejbe vág, ami lehet akár az élet is…. Imádtam őket. Nat és Cruz csupa érzelem. Nagyon várom a folytatást.

Arina>!
Renáta W. Müller: Függőségben 1.

Annyira szerettem szerettem ezt a könyvet elvarázsolt.Az a szerelem ami olyan kis időn belül kialakult közöttük. gyönyörű volt és fájdalmas. Alexis úgy éli az életét, ahogyan azt elvárják tőle,de egy idő után ez már nem lesz elég neki. Nathaniel annak ellenére hogy forró fejű imádtam.A döntéseiket nem mindig jól oldották meg a pillanatnyi érzelmek játszottak inkább szerepet. elhamarkodták. Ezek miatt nagyos sokat szenvedtek és úgy éreztem,hogy megszakad a szívem értük.Annyit sírtam nem inkább zokogtam, annyi minden közéjük állt.

EszTea_books>!
Renáta W. Müller: Függőségben 1.

Nem vártam sokat ettől a könyvtől, és nem is kaptam. Pontosan az ami, egy szerelmi történet kezdete, remekül megírva. Tetszettek a szereplők, akiknek van valódi karakterük. A cselekmény is szépen alakult. Mindenképp el fogom olvasni a folytatást.

Mia_ú>!
Renáta W. Müller: Függőségben 1.

Nem vagyok elragadtatva. A két kötet egyetlen nagy szenvedés. Azaz másfél kötet., Nem azéret veszek romantikus könyvet, mert végig akarom gyötrődni. A stílus sem győzött meg. Közepes. Kissé iskolás. Költői eszközökl helyett magyarázás. Erotika szinte niincs is benne. A romantika meg pusta szenvedésből áll. Szenvedély, izzás itt-ott egy pici.Nem hinném, hogy belevágok a többi könyvébe. Nagy csalódás.

Aniza I>!

Igazából fogalmuk sem volt róla, hogy miért sikerült ötödszörre az, ami az első négy alkalommal tragikus véget ért.

Aniza I>!

– Azért én is változom, hugi. És nem feltétlenül mindig csak a rossz irányba.

Függőségben sorozat · Összehasonlítás