Alessandro (A védelmező 2.) 41 csillagozás

Az alvilág hercege
Renáta W. Müller: Alessandro

„La famiglia è sacra.” A család szent – ismételgette nekünk apám, amikor még gyerekek voltunk, és én eszerint éltem az életem, mióta az eszemet tudom.
Később aztán megtanultam még valami fontosat.
La famiglia è sacra ma lo è anche l’amore. A család szent, de a szerelem is az.
Csakhogy nem lehetett az enyém mind a kettő. Elsőszülött fiúként választanom kellet a család iránti lojalitás és a szerelem között, és én meghoztam a döntésemet.
Éveken át szilárdan hittem benne, hogy helyesen határoztam, aztán történt valami, ami kihúzta a lábam alól a talajt, és most már nem vagyok biztos semmiben…

Az Alessandro, A védelmező c. maffiaregény folytatása, melyben az olvasó Sandro Bertone történetét ismerheti meg.

NewLine, Magyarország, 2021

Renáta W. Müller: Alessandro Az alvilág hercege

Nagyon vártam Sandro történetét, mert az Írónő, A védelmező című könyvében igazán különleges részleteket adott a jóképű hercegről♥ Nem csalódtam!!! Igazán magával ragadó volt. Minden volt benne, ami off egy tökéletes olvasmányhoz kell, szenvedély, szeretet, humor, család és kellő mennyiségű alvilág szál. Nagyon kedveltem Sandro családját, off az igazi összetartó olasz CSALÁD, akik kiállnak egymásért és együtt küzdenek le minden felmerülő problémát. Ahogy Raven történeténél is!! Sandro♥akinél a “zord” külső egy sebzett szívet takar. És ez a szív spoiler. Ez a történet is megmutatta, az élet a legnagyobb rendező! Nagyon tetszett♥

abbywinter I>!

Renáta W. Müller: Alessandro Az alvilág hercege

Még tegnap befejeztem, de csak most értem ide :)
Jó kis történet volt ez. Karakán pasi ez a Sandro :)
Tetszett, hogy ilyen összetartó a család, kedveltem a papát is :)
Pörgős történet volt, jó volt olvasni.
Spoiler nélkül nem nagyon tudok róla írni, inkább azt mondom, olvassátok el!! Nem fogjátok megbánni.

pufivipi>!

Imádtam!
Egyszerűen tökéletes kategória! Mindenből a kellő mennyiséget megkaptam: maffia szál, múlt, jelen, no és az elmaradhatatlan perzselő szerelem. Sandro a Bertone klán legidősebb sarja- karakán egy figura- a család mindenekelőtt. Milla DeVito, az ellenség lánya és mégis olyan tökéletes, nem rinyál, nem hisztizik, nem tesz felesleges köröket. Olyan jó kis páros, olyan jól kezelik a helyzeteiket ebben a háborúban. Remélem Chrisről is kapunk egy hasonlóan jó kis könyvet!

oliviabrice>!

Renáta W. Müller: Alessandro Az alvilág hercege

Az írónő szinte összes könyvét olvastam már, és minden értékelésembe beleírtam, hogy a Védelmező az én nagy kedvencem! Rettentően örültem, amikor láttam, hogy kap némi folytatást, illetve bővül a sorozat.
Alessandro tökéletesen hozta azt a karaktert, amelyet elképzeltem neki. Imádtam minden sorát olvasni. A sztori, a dráma éppen annyi volt, amennyit megkívánt a történet.
Kíváncsian várom Crist, alig várom, hogy a kezembe tarthassam a dedikált példányt!

PikiKiki>!

Borító : nekem tetszik 5/4
Írónő : több könyvét is olvastam, nekem tetszik a stílusa. 5/5
Könyv : tetszett, daraltam az oldalakat. Izgalmas,szuper kis történet. Mint az írnő eddig olvasott összes könyve, nagyon megfogott.

kkitti12>!

Renáta W. Müller: Alessandro Az alvilág hercege

Sandro története kicsit sem volt unalmas.
Végig fent tudta tartani a figyelmem, az események folyamatosan pörögnek, egy csepp fölösleges rész sincs benne.
Család és szerelem a legfontosabb.
10 évet visszarepültünk a könyvben, hogy válaszokat kapjunk az olvasás során felmerülő kérdésekre.
Közte és Millie közt izzott a levegő. Imádtam, hogy nem volt köztük felesleges dráma a meglévő nehéz mondhatni lehetetlen szerelmük mellett.
Millie bátor, kemény nő. Mindent megtett annak érdekében, hogy ne ártson szerelmének mindezt úgy, hogy volt veszteni valója.
Emilio elfogadása az imádott nő felé, emelem kalapom. Igazi vezető és apa egy személyben!
Külön tetszett, hogy annak ellenére, hogy maffia család, nem a harc és a vérontás kerül előtérbe, hanem a család védelme bármi áron!
Jó volt, hogy kaptunk kis információ morzsákat Harlan és Raven életéről.
Amit kicsit hiányoltam az egy epilógus, de bízom benne, hogy Chris könyvével méltó lezárást kap a sorozat♥

Borgin>!

Renáta W. Müller: Alessandro Az alvilág hercege

Olvasmányos, pörgős, szókimondó, érzelmes, megint egy olyan férfival, aki nagyon tud szeretni, szóval Renáta hozta a szokásos formáját és azt a stílust, ami miatt annyira szeretem az írásait. Egy volt vele a baj, hogy rövidebb volt, mint a többi könyve. Remélem Chris is kap saját könyvet.

Regényimádó>!

Renáta W. Müller: Alessandro Az alvilág hercege

Sokat gondolkodtam, mit is írjak, mert nagyon vegyes érzéseim vannak ezzel a történettel kapcsolatban. Lehet, hogy azért érzem most így magam, mert a Hírnév ára olyan magas szintet ütött már meg, amihez talán most viszonyítottam. Ettől függetlenül egy nagyon szerethető sztori, volt egy rész a vége felé, amikor egész egyszerűen le kellett tennem a könyvet, mert annyira felhúztam magam, hogy „Ezt most miért?” meg „Ne már!”, hogy szünetet kellett tartanom. Hullámzó volt az olvasási élményem, mert volt, ahol vontatottnak találtam, máskor meg nagyon izgalmasnak. Igaz Alessandrot és családját gyengének találtam megszemélyesíteni, mint „maffia” család, de ez valószínűleg azért van így, mert túl nagy szerepet kapott köztük a szeretet. Maffia körökben inkább a tiszteletet szokták érvényesíteni az én meglátásom szerint, de ki tudja, nem volt velük kapcsolatom. :) Pont ezért vált ki belőlem ellentétes érzéseket, mert az a szeretet, ami köztük van, nem illik bele a maffia képbe. Na, és ettől volt nagyon jó a könyv, mert ez valami más, nem a megszokott és így játszott az érzéseimmel.

Dorina_Szalay>!

Renáta W. Müller: Alessandro Az alvilág hercege

Fantasztikus! Izgalmas, lebilincselő! Mint Renáta eddigi összes könyve, ez is magával ragadja az olvasót az első szótól az utolsóig! Remélem, Chris-ről is olvashatok még a jövőben!

Detty77>!

Nem vagyok egy érzelgős pali, nem húzok gyűrűt az összes nő ujjára, akinek beakasztom a lompost, de a házasság az más. A család az komoly dolog, amivel nem viccel az ember.

Detty77>!

La famiglia è sacra ma lo è anche l’amore. (A család szent, de a szerelem is az.)

Detty77>!

Azt mondják, a gúnynevek megmutatják, milyennek lát minket a világ kívülről. Lehet benne valami, mert valóban ez az én életem: a család, a biznisz, a pénz és a hatalom.

Detty77>!

Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor éreztem valami komolyat nő iránt, igazán szerelmes pedig csak egyszer voltam.

Detty77>!

Ha ezen itt túl vagyunk – veti közbe apám szokatlanul érzelmes hangon –, én rúgom szét mindkettőtök seggét.

fairy22e>!

Ismerem a legtöbb gúnynevet,ami gengszter körökben elterjedt rólam, és kijelenthetem, hogy ezek közül az Alvilág hercege messze a legnyájasabb. Aztán ott van még a medve,kicsidon,az örökös,a Nagyfarok Bertone, na meg a sniper. Az utóbbi kettőt nem is bánom,túlzás nélkül állíthatom, hogy lefedik a valóságot. Sandrónak szűk családi körbe hívnak, Alessandrónak meg csak anyám, amikor pipa rám valamiért

fairy22e>!

A sorsom abban a pillanatban megpecsételődött, amikor kibújtam anyámból, és az orvos meglátta a fütyköst a lábam között.

fairy22e>!

Összeköt bennünket a vér, a szeretet és a lojalitás.

fairy22e>!

" Aki oroszlánok közé születik,oroszlánagyarakkal,az ha megszakad sem fog tudni beilleszkedni az antilopok közé.Megpróbálhatja ugyan, de sosem fognak bízni benne. Amint elmosolyintja magát, és kivillannak a hegyes szemfogai,kitör a pánik. A mi világunkban nincs középút. Vagy vadászok lesztek,vagy áldozatok. Melyiket választjátok?

Renáta W. Müller: Cristiano Az alvilág szívtiprója

A védelmező sorozat · Összehasonlítás