Flúgos ​románc 4 csillagozás

Remy Dalmore: Flúgos románc

Folytatódik Remy Dalmore első regényéből megismert Cherrie Lee, az enyhén szólva sem hétköznapi lány és családja története. A lányt immár sikeres ügynökként vetik be egy fedett akcióban bátyjával, Dantéval. Az ügy szálai egyre csak kuszálódnak…

Novum, Budapest, 2018

vklara>!

– Csoki? Nem, nincs: Nem szoktam csokit vinni akcióba.
– Hát… az gáz! – Sóhajtotta Cherrie, és érezte, hogy kicsúszik a lába alól a talaj.
Kelly rémülten próbálta megtartani, de végül feladta, és engedte a földre ülni.
– Mi van veled? Rosszul vagy?

vklara>!

– Tudja maga ki ez a srác? – kérdezte a lány.
– Nem tudom, és nem is érdekel! Az ügy szempontjából…
– LeRoy tábornok fia.
Az ezredes felszisszent, majd visszafordította a monitort maga felé.
– Így még kellemetlenebb – dörmögte, majd törölte a képet. – De mit akar ez tőlem?
– Azt hiszi, hogy megdugott! – mondta a lány.
– Tudja, imádom, hogy olyan pallérozottan fogalmaz! – vigyorodott el az ezredes. – Miért nem mondta meg neki, hogy eszem ágában sincs lefeküdni magával?
– Na! Miért nem akar lefeküdni velem? Annyira csak nem vagyok ronda? – kérdezte sértődötten.

vklara>!

Tolvajtól lopni nem bűn! – szögezte le Timothy. – Guares meg nem csak tolvaj, hanem gyilkos is. Ergo: kimondottan helyes és erkölcsös dolog megrövidíteni! A fukszok tulaja meg több mint ezer éve halott, neki tutira nem fognak hiányozni.

vklara>!

Sean az arcára tapasztotta a lány tenyerét.
– Most mit csinálsz? – kérdezte Cherrie.
– Próbálok elbújni szégyenemben, de túl kicsi a kezed. Nem lehet mögé rejtőzni.

vklara>!

-Ezt a pelenkást szuvenírnek hoztad? Előtörtek belőled az anyai ösztönök?
– Messziről nem látszott kölyöknek. Olyan felnőttesen verték – válaszolta a lány.

– Hogy kerültem ide?
– Az idősebbik bátyja hozta el hozzám. Mondja, miért pont engem szemeltek ki maguknak? Dög unalmas vagyok, egy igazi lúzer, a barátnőm is ezért hagyott itt. Még csak nem is vagyok jó orvos, tök sokszor tévedek a diagnózissal. Folyton meggyógyulnak a halálos betegeim – nyafogta az orvos.