Bonszai ​a balkonon (Bonszai a balkonon 1-3.) 1 csillagozás

Rebecca Blackhorse: Bonszai a balkonon

Azt mondják, Amerika egy nagy olvasztótégely. Ez bizonyára igaz, mert megfér benne egy szenvedélyes olasz nő a mindig aggodalmaskodó, kubai barátnőjével; egy japán étterem, ahol nem túl szívélyesek a vendégekkel; egy barna Jaguár XK kobratekintetű tulajdonosa; egy nyugdíjazás előtt álló ír FBI-ügynök, aki a szabadnapján végül mégis lemaradt a hőn áhított szusiról; a Francia Idegenlégió volt orvosa Panzerre keresztelt terepjárójával; valamint egy oszakai jakuza vezér, akinek saját démonjai vannak, egy kamiról álmodik, és holttestek jelzik az útját. Fogyasszuk rizzsel és szakéval!

Publio, 2014
puhatáblás · ISBN: 9789633816691
Publio, 2014

Aurora_Serenity_White I>!
Rebecca Blackhorse: Bonszai a balkonon

Kicsit sokáig tartott, míg a végére értem, de ezt nem a könyv hibájának, hanem a saját hanyagságomnak rónám fel. Igaz, hogy néhol (számomra) túl szövevényes a cselekményszál, s nem mindig tudtam követni ki kivel van, s itt-ott akadnak benne elütési hibák.Mindezek ellenére nagyon tehetségesnek tartom az írónőt, s igazi szépirodalmi igényességgel van megírva az egész regény. A karakterek jól kidolgozottak, igazi jól megírt akcióregény. Hamarosan nekilátok a második kötetnek.