Az ​élet íze (Házasság olasz módra 1.) 8 csillagozás

Raye Morgan: Az élet íze Raye Morgan: Az élet íze

Isabella Casali jól menő családi éttermüket vezeti. Sikerük titka az a különleges bazsalikom, amely egyedül a De Rossik földjén terem. A lány éjszaka belopódzik a herceg birtokára, hogy titokban szedjen a növényből. Váratlanul felbukkan egy sötét lovas, és Isabella ijedtében a folyóba esik. Szerencsére az idegen, aki maga a birtok ura, Maximilliano hercege, kimenti, ám megtiltja a lánynak, hogy még egyszer a földjére merészkedjék. A bazsalikom nélkül azonban oda az étterem…

Eredeti megjelenés éve: 2010

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Romana

Harlequin Magyarország, Budapest, 2015
94 oldal · ISBN: 9789634076230 · Fordította: Simon András
Harlequin Magyarország, Budapest, 2012
94 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635383924 · Fordította: Simon András

Raye Morgan: Az élet íze

Aranyos füzet, kedvelhető karakterekkel.
Az viszont tuti, hogy már olvastam. Kíváncsi vagyok nagyon mi lesz a többi részben.

Suzy25>!
Raye Morgan: Az élet íze

Összességben nagyon tetszett ez a kis füzet. A Szépség és a Szörnyeteg jut róla eszembe. A vége szerintem nagyon össze lett csapva ezért is nem 5*.

Moncsi22>!
Raye Morgan: Az élet íze

Ritkán szoktam mostanába ponyvákat értékelni. De meg kell, hogy mondjam most ezt muszáj. Amikor elkeztem olvasni, úgy áltam hozzá, hogy ez egy tipikus Romana regény ami szexi pasi és csinos nőt jelent, sok veszekedéssel, én így meg úgy szeretlek és a tipikus drámával folytatódik de nem. Ez a történet megérintette a lelkemet. Mert nem egy olyan emberekről szólnak akik szablonosak. Ezt a történetet szívesen olvasnám könyv formájában és részletesebben. Mert lekötötte a figyelmemet és elgondolkoztatott egy-két dolgon. A karakterek magukban elég erős egyéniségek, na de együtt sokra vihetik az biztos. Érdemes elolvasni

Ginyw>!
Raye Morgan: Az élet íze

Nem volt rossz,ki is kapcsolt, de nem ez lesz a kedvencem :D Kicsit a vége is befejezetlen lett nekem. Isabella aranyos karakter, Maximilliano is, de valami hiányzik mind a kettőjükből nekem,amitől kedvencek lennének.

zuna19>!

– Mindannyiunknak vannak kívánságaink, amelyek sohasem teljesülnek.

zuna19>!

– Az volt az álmom, hogy könyvtáros leszek, és a nyüzsgő Rómában dolgozom majd.

Házasság olasz módra sorozat · Összehasonlítás