Esküvő ​lépésről-lépésre 2016 2 csillagozás

Rátkai Tímea: Esküvő lépésről-lépésre 2016

A könyv az Esküvő Lépésről-Lépésre könyvsorozat 2016-os évre aktualizált, tizedik, jubileumi kiadása. A könyv tartalma frissült, szerepelnek benne a polgári szertartásokkal kapcsolatos új jogszabályok, a legfrissebb stílusok, trendek, legyen szó esküvői tortáról vagy esküvői táncról. Rátkai Tímea, a könyv szerzője hazánk egyik legkeresettebb esküvőszervezője. Számtalan általa szervezett esküvő tapasztalatait gyűjti csokorba ebben a könyvben. Bemutatja az olvasónak a hazai viszonyokat, utat mutat a szervezés útvesztőiben, számtalan apró praktika segítségével teszi örömtelivé az esküvőt megelőző hónapokat. A szerző ajánlja ezt a könyvez mindazoknak, akik: – esküvő előtt állnak, – álmodoznak arról, hogy egyszer majd esküvő előtt állnak, – rokonoknak, hozzátartozóknak, akik együtt készülnek az ifjú párral a nagy napra, – továbbá mindenkinek, aki beleszeretett az esküvők varázslatos világába!

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Esküvő lépésről-lépésre

ISBN: 9789638937643

Valkűr>!
Rátkai Tímea: Esküvő lépésről-lépésre 2016

Nagyon hasznos, előnye sok más könyvvel szemben, hogy aktualizálják, így tényleg támaszkodhat rá az ember a kezdeti időszakban. Akkor olvastam ki, mielőtt belekezdtem az egész esküvőm-lesz dologba, hogy kapjak egy átfogó képet. Nagyon sokan lehetetlen feladatként látják maguk előtt tornyosulni a teendőket, aztán a könyvet olvasva rájövünk, ha mindent átgondolunk, és mindenről a maguk idejében gondoskodunk, akkor nem is olyan megoldhatatlan a kihívás, amit egy esküvő jelent.