Terminátor ​2 – Az Ítélet Napja (Terminátor filmkönyvek 2.) 32 csillagozás

Randall Frakes: Terminátor 2 – Az Ítélet Napja

Az első Terminátor azért jött vissza a jövőből hogy megölje Sarah Connort, a gépek ellen harcoló emberek vezérének leendő anyját. Az első Terminátor kudarcot vallott. John Connor megfogant, és megszületett. Most tíz évvel később a gépek egy második Terminátort küldenek. A célpont: a gyermek. A jövőből azonban érkezik még valaki, hogy megóvja John Connor életét. A második Terminátort meg kell állítani. De képes lesz-e rá bárki a Földön?

Eredeti cím: Terminator 2 – Judgement Day

Eredeti megjelenés éve: 1991

Phoenix Könyvek, Debrecen, 1992
254 oldal · puhatáblás · ISBN: 9637457410 · Fordította: Nemes István
Phoenix Könyvek, Debrecen, 1991
254 oldal · ISBN: 9637457097 · Fordította: Nemes István

Kiddy
Randall Frakes: Terminátor 2 – Az Ítélet Napja

Nem gyönyörködtet, de lebilincsel. Benne van az összes, a filmből kivágott jelenet, meg a befejezés, ami lezárja a történetet, a szerint nincs T3 és T4. =D

kissakos I
Randall Frakes: Terminátor 2 – Az Ítélet Napja

A kultikus film könyv verziója-hát inkább nézze meg mindneki a filmet…

Phoenix Könyvek, Debrecen, 1991
254 oldal · ISBN: 9637457097 · Fordította: Nemes István
Ramada
Randall Frakes: Terminátor 2 – Az Ítélet Napja

A kedvenc filmemről szól. És ezért jó volt olvasni, mert közben „néztem” a filmet.
De sok volt benne a helyesírási hiba, a félre írás. Egyszer pl sikerült a Terminátor helyett azt írniuk, hogy TERMINÁL ezek nagyon zavarók voltak.

Gregöria_Hill
Randall Frakes: Terminátor 2 – Az Ítélet Napja

A filmet én nagyon szeretem, úgy voltam vele, ha nagyon illúzióromboló a könyv, mert olvastam ilyenből már szart is, hát majd félbehagyom. Ehhez képest le se akartam tenni.
Fél csillag levonás a legvége miatt. Szerintem ütősebb lett volna, ha legalább valami kis kétely marad. Nem a folytatás miatt.

hope22

Az éjszakás ápolónő, egy átlagos külsejű nő, Gwen, a közelben gépelt. Felnézett a léptek zajára, és megpillantotta a közeledő zsarut. A többiekhez képest, akik már benn voltak, ez a mostani viszonylag jóképű volt. A nő felöltötte legszebb mosolyát. A legtöbb férfinél nem sokra ment vele. A T-1000-est se nagyon érdekelte.

Gregöria_Hill

Egy zavaros pillanatig fontolóra vette, hová vezethet az, ha valaki önmagával találkozik, miközben egy tébolydában dolgozik.

Terminátor filmkönyvek sorozat · Összehasonlítás