A ​Terminátor I. (Terminátor filmkönyvek 1.) 24 csillagozás

Randall Frakes – Bill Wisher: A Terminátor I.

Itt van, a mi korunkban… de 2029-ből jött, a Sötétség Évéből. Azért alkották, hogy a jelent elpusztítva átformálja a jövőt. Nem érez sem szánalmat, sem fájdalmat, sem félelmet. Nem érez semmit. Nem egyéb, mint egy emberölésre programozott, megállíthatatlan gyilkológép. Ő…
A TERMINÁTOR

Eredeti cím: The Terminator

Eredeti megjelenés éve: 1985

Lap-ics, Budapest, 1992
302 oldal · puhatáblás · ISBN: 963776707x

Rozsomak69
Randall Frakes – Bill Wisher: A Terminátor I.

Szerintem kicsit sokkal több, mint egy egyszerűbb ponyva. Jobban átjön a sötét jövő nyomasztó érzése és az, hogy a világ milyen mit sem tudva rohan bele a gépek elleni háborúba.Még a filmnél is logikusabb és jobban összetett. Csak ajánlani tudom.

DeWollfe
Randall Frakes – Bill Wisher: A Terminátor I.

Előbb láttam a filmet, a könyvet utána olvastam. A film 1. és 2. része is nagy kedvencem, a könyv érdekes adalék a film történetéhez, többet tudhatunk meg belőle a Terminátor univerzumából.

pelikanbence
Randall Frakes – Bill Wisher: A Terminátor I.

Még 2009-ben vettem meg Magamnak csak úgy Pesten ! :) Izgalmas, nyomasztó és kőkemény. Kicsit jobban megismerhettem a szereplőket, mint a filmből és a gondolataik is jobban átjönnek. A címszereplő is kemény volt és a gondolkodása, valamint a vadászati stratégiája is tetszett. Kedvencem ez a regény ! :)

Kiddy
Randall Frakes – Bill Wisher: A Terminátor I.

Jóóó. Benne vannak a kivágott jelenetek, valamint igyekszik leírni Kyle érzéseit és gondolatait, több-kevesebb sikerrel.

Terminátor filmkönyvek sorozat · Összehasonlítás