Neked ​könnyű, me' céged van! 6 csillagozás

Tudatos brandépítés Erdélyben
Rancz Zsolt: Neked könnyű, me' céged van!

Humoros, ​őszinte és néha fájdalmasan realisztikus és groteszk vallomás a vállalkozói lét illúziójáról.

Biztos vagyok benne, hogy hallottad ezt a mondatot: „Ó, neked könnyű, mert céged van!” Sokan a cégtulajdonosi létet úgy képzelik el, hogy míg ők hátradőlnek, a munkásaik hajtják a szekeret, minden felhőtlenül zajlik és mindemellett csak úgy dől a lé. Minél kevésbé látsz bele, annál könnyebbnek néz ki. Legtöbben a jéghegy csúcsát észlelik, de azt nem, hogy mi mindent „sz*pott” végig az a vállalkozástulajdonos, aki látszólag úszik a dicsőségben.

Sokan azt hiszik, hogy egy jó LOGÓ és egy Facebook-oldal elég a REKLÁMhoz vagy a jó BRANDhez. Közben pedig sokmillió motivációs előadó elhiteti veled, hogy minden jó lesz, ne foglalkozz senkivel és semmivel, csak csináld! De sajnos a valóság ennél sokkal valóságosabb.

A könyv, a szerző kudarctörténetén keresztül meséli el egy cégindítás viszontagságos körülményeit és a realitás mezejére vezeti az olvasót, miközben a… (tovább)

ribizlii>!
Rancz Zsolt: Neked könnyű, me' céged van!

Rancz Zsolt: Neked könnyű, me' céged van! Tudatos brandépítés Erdélyben

Velős, érthető, hogy még egy hat éves is megérti. Gyakorlatias, őszinte, humoros.

Ha jobb életet akarsz, keményebben kell dolgozz és tanulj, mint az átlag. És közben “nyelned” azt, hogy a környezeted úgy néz rád, mint egy fejetlen csirkére, amely sikítozva fut körbe a központi körforgalomban.

Rancz Zsolt: Neked könnyű, me' céged van! Tudatos brandépítés Erdélyben