!

Tealandi ​utazás 12 csillagozás

Képes angol nyelvkönyv gyermekeknek
Régikönyvek.hu 1.200 Ft
Könyvtár

Ez a könyv ötletadó, fantáziaelindító mesekönyv, azoknak segít, akik az írni-olvasni még nem tudó gyerekek angol tanításához kedvet érzenek. Különös ország határai nyílnak meg az olvasó, hallgató előtt, neve Tealand.
A történet főhőseit, a három hajótörött utazót az ország uralkodójának, Lipton királynak jó barátja, Earl Grey kalauzolja a térképen nem található szigeten. A mesék eljátszhatók, elbábozhatók, a szótárt ki lehet színezni, és az "alapanyagot' tetszés szerint lehet bővíteni. Jó mulatást!

Közgazdasági és Jogi, Budapest, 1984

Trixiiii P

Rákoss Péter: Tealandi utazás Képes angol nyelvkönyv gyermekeknek

Ahogy visszaemlékszem, ez a legkevesebb angol nyelvkönyv a számomra. Szétszínezgettem az egészet! Tutira direkt csinálták majdnem kifestőkönyvre az egészet :-) Általános iskola elsőben ezzel nyomultam. Nagyon vagány voltam, hogy betéve tudtam a szavakat, mert apa születésünktől kezdve angolul beszélt hozzánk. Innentől a tanárok már csak rontani tudtak az angol tudásunkon, mert addig perkektek voltunk :-)

babamano86

Rákoss Péter: Tealandi utazás Képes angol nyelvkönyv gyermekeknek

Angolul nem tanultam meg belőle, de a történet nagyon tetszett, mai napig emlékszem rá, pedig csak egyszer olvastam kb. 15 évvel ezelőtt.

tgorsy

Rákoss Péter: Tealandi utazás Képes angol nyelvkönyv gyermekeknek

Se mesekönyvnek, se tanulható könyvnek nem vált be nálunk.

Beatrix_Ducz

Rákoss Péter: Tealandi utazás Képes angol nyelvkönyv gyermekeknek

Aranyos, közelebb hozta az angol nyelvet, az üzenet-madár kifejeztetten aranyos. Ma már a gyereknek is feltűnne, hogy mintha marketing könyv lenne a sok márkanévvel. :) Nem tudom. Nem hiszem, hogy szó volt akkortájt ilyesmiről. Hagyjatok tovább álmodni… :D

Juci P

Rákoss Péter: Tealandi utazás Képes angol nyelvkönyv gyermekeknek

Ez megvolt, gyerekkoromban olvasgattuk, elő fogom kotorni. :)