Csaj ​a köbön (Virgin 2.) 44 csillagozás

Radhika Sanghani: Csaj a köbön

„A ​szex néha annyira zűrös tud lenni, hogy az ember az ügyeleten köt ki.”

Ellie Kolstakis épphogy elvesztette a szüzességét (21 évesen!), máris elérkezettnek látja az időt, hogy a „kurvás korszakába” lépjen. Legjobb barátnőivel elhatározzák, hogy a netes randik sztárjai lesznek, és lehetőleg annyi pasival fekszenek le, amennyivel csak idejük engedi. Ellie gyakornokként robotol egy népszerű női magazinnál, fizetés és elismerés nélkül, így valósággal bepánikol, amikor főnöknője felkéri, írjon blogot sikertelen egyéjszakásairól. Így kerül olvasók százezrei elé az egyik srác leszállópályára nyírt fanszőrzete, a másik romantikus orrvérzése vagy a „hogyan kell kizuhanni a hatvankilencezésből” tanácsadó rovat. Akkor ez most siker vagy világraszóló blamázs?

Ellie ekkor találkozik egy helyes „kivivel” (új-zélandi srác), akivel minden jól indul, egészen az ágyjelenetig. Vajon a valódi érzelmek negatívan hatnak az orgazmusra? Miért akarja a srác az egyéjszakás… (tovább)

Libri, Budapest, 2016
384 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633106648 · Fordította: Greskovics Eszter
Libri, Budapest, 2016
384 oldal · ISBN: 9789633109113 · Fordította: Greskovics Eszter

Judit996>!
Radhika Sanghani: Csaj a köbön

Ellie célja az első rész utáni szűzessége elvesztése után hogy megtapasztalja végre milyen az orgazmus egy férfival is, hogy végre ne csak akkor élvezen el ha saját magának csinálja. A könyv eleje kicsit megakadt számomra az elég erős visszatekintés miatt az előzö rész történtek felé de utána csak elindult a sztori. Nem ez az első történet aminek az egyik alapja hogy a fő karakter társkeresőn ismerkedik és szerzi be a pasikat a tervéhez, jelen esetben az első orgazmusának a megéléséhez. A Csaj a köbön-ben is amennyi pasi annyiféle személyiség volt, de el kell ismerni hogy a legviccesebb és egyben a legégőbb amelyik össze orrvérezte Ellie arcát csokolozás közben! A pultos srác még érdekelt volna elég vicces volt mikor Ellie-t arcon harapta csok helyet! Ellie nemsokat változott a két regény között. Ollie és közte való nem kivánt viszonnyal amivel csak a baj volt, és kishilyán még a barátnőit és a bizalmasait is elveszthete volna miatta! Végre kitudott álni az érdekéért a főnökével szemben hogy normál fizetésért ő is írhason cikkeket ne csak más ujságírónak gyüjtsőn be cikk anyagokkat és más gyüjtse be az olvasotságot vele!

Mpattus P>!
Radhika Sanghani: Csaj a köbön

Sanghani stílusa egyszerűen zseniális! A történetvezetés izgalmas, pörgős, életszerű. Az írónő képben van a kapunyitási pánikkal, a nem-tucat női sorsokkal. Ismeri és bemutatja, hogy nem csak kirakatéletek vannak, hogy nem minden alakul elsőre úgy, ahogy elterveztük, és hogy ezzel igazából semmi probléma nincs. A szerző nem rest betekintést engedni az őszinte, sallangmentes női csevegésekbe.

A teljes értékelés itt olvasható:

ValerinLanz P>!
Radhika Sanghani: Csaj a köbön

Nos… komolyan, alig tudok összehozni egy értelmes mondatot erről a könyvről. Legszívesebben a legtöbb beszólást és aranyköpést kiidézgetném belőle, mert kell! Mert ezt minden nőnek el kell olvasnia! Mert végre tudatosítanunk kell magunkban, hogy attól, mert spoiler A kötet szinte az összes komoly problémát megragadta, amivel egy frissen szűztelenített nő szembetalálhatja magát… meg volt itt azért néhány komolytalan probléma is. :D Azt én sem értettem, miért volt akkora szám Ellie-nek spoiler Érdekes probléma továbbá spoiler
Imádtam, hogy a kötet egyik fő vonala az spoiler Bánatomra ez elég hamar lecsengett, és nem is sikerült rendesen kivesézni, Ellie-nek végig csak rossz tapasztalatai voltak vele.
Aztán megérkezett spoiler Mind-mind valódi problémák, de azért néha nem tudtam megállni, jót nevettem a szerencsétlenkedésén.
Aztán megvolt a dráma, amikor is spoiler Hát komolyan, felháborító volt, főleg, hogy Ollie totál bunkó volt!
spoiler
Komolyan, rettentő nagy magabiztosságot adott a könyv. Nemcsak megmutatta, hogy milyen nehéz partnert találni, hanem eszembe juttatta, hogy vannak olyanok is, akik nálam rosszabb helyzetben vannak. Visszaadta a hitem kicsit a spoiler
Nagyon tetszett, bízom benne, hogy lesz harmadik kötet is, és ott Ellie már egy olyan pasival találkozik, akivel hosszabb távra tervezne. hihetetlen, kezdem kellemetlenül érezni magam, amiért mostanában a romantikus, csajos könyvek jobban bejönnek, mint a krimi meg a fantasy! :D

Réka_Márton>!
Radhika Sanghani: Csaj a köbön

Jobb volt mint az első rész, fél csillaggal többet is adtam ezért. Viszont a vége nem tetszett, nem így képzeltem a befejezést. Nem tudom van -e folytatás, de ha lesz azért elolvasom, ha nem akkor marad ez a számomra rossz vég. Ez is egy d.u. olvasás volt számomra, kicsit idegesítő volt néha. Viszont most megyek és keresek valami jó könyvet, ami egy kicsit elfeledteti velem ezt a két kötetet. :D

Polyák_Margit P>!
Radhika Sanghani: Csaj a köbön

Bár izgalmas és pörgös volt, mégis valami hiányzott belőle. Ellei későn „érő”, de nem hiszem, hogy valaki ennyire az egyik pontból a másikba essen. Kicsit zavaró volt, hogy korához képest nem volt elég felnőttes, éretlen volt.

_SleepyCoala_>!
Radhika Sanghani: Csaj a köbön

Mivel az első részt is imádtam, így nem volt kérdés, hogy ezt is el fogom olvasni. És számomra nem is volt csalódás. A fiatal egyetemista/dolgozó nő mindennapi élete. Könnyen azonosulni tudtam vele.
Az írónő előtt meg le a kalappal, mert leírja mindazt, amit mi lányok tényleg félünk és néha nem merünk megvitatni, mert a társadalom elitél miatta bennünket. Holott mindezek mindennapiak és elfogadottnak kellene lennie.

anitaalkotok>!
Radhika Sanghani: Csaj a köbön

Nekem tetszett a történet. Valóban hozza azt, amit a fülszöveg ígér. Kicsit Bridget Jones és Carrie Bradshaw. Könnyed, humoros olvasmány, ugyanakkor valóságos az egész . Teljesen hétköznapi dolgokról ír, ami a legtöbb nő életében jelen van mégsem beszélnek róla nyíltan.