Szülinap (Egy Zizi naplója 13.) 27 csillagozás

egy nem túl unalmas hónap meséje
Rachel Renée Russell: Szülinap

Nikki hirtelen nem is tudja, mi a jobb, megünnepelni a születésnapját, vagy hagyni az egészet?

Nikki nagy dilemmában van. Rendezzen-e hatalmas, izgalmas bulit a szülinapjára, amivel javíthatna maga és a barátnői népszerűségi indexén? Vagy hallgasson a megérzéseire, és ne kockáztassa, hogy esetleg egy véletlen hiba miatt az egész iskola rajta nevessen? De azért vannak a jó barátok, hogy mindenbe belerángassák az embert.

Még egy kamaszlány szülinapi bulijának szervezése is járhat meglepetésekkel.

Vajon Nikki szülinapi bulija CUKI vagy CIKI lesz?

Légy részese Nikki kalandjainak!
Hagyd, hogy kiragyogjon belőled a benned élő ZIZI!

Eredeti megjelenés éve: 2018

Kiadói ajánlás: 10 éves kortól · Tagok ajánlása: Hány éves kortól ajánlod?

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Bíbor pöttyös könyvek Könyvmolyképző

Könyvmolyképző, Szeged, 2020
304 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789635613694 · Fordította: Neset Adrienn · Illusztrálta: Rachel Renée Russell

Greti26>!

Rachel Renée Russell: Szülinap egy nem túl unalmas hónap meséje

Vííí, ez nekem nagyon tetszett!!!! Nagyon szuper volt!
Nagyon élveztem az elolvasását, nagyon szórakoztató könyv volt! Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar olvasom el :D
Elég vicces volt olvasni Nikki szülinapi bulis szenvedését. Nagyon örülök, hogy végül meg lett tartva neki. Amúgy ezt szinte csak Bri Bri séfnek köszönheti. Haláli az a kis csaj azokkal a kajákkal! :D Mondjuk a kutyakekszből elég nagy üzlete van :D Komolyan megijedtem, amikor nem volt meg a 200 dollár.. De szerencsére megkerült :D
Meglepett a könyv végén lévő levelek, na az egy nagyon cuki rész volt ❤ Remélem Brandonnak sikerül átadnia valakinek a nyári utat, és akkor hiperszuper nyaruk lesz Nikkivel! ❤❤ Mikor jönnek már össze? Remélem már nem kell sokat várnunk a kapcsolatuk kezdetéig. :) Nagyon bírom Nikki barátnőit is, nagyon aranyosak, és hárman együtt fergetegesek! És nagyon tetszett a könyv illusztrációja! Szerintem szuperek ezek a rajzok!
Ezt a könyvet/sorozatot életkortól függetlenül mindenkinek ajánlom, ebből nem lehet kinőni, és Hagyd, hogy kiragyogjon belőled a benned élő Zizi!
BOCSI! Nem tehetek róla… ANNYIRA ZIZI VAGYOK!! ☺!!

Katie_Flamel P>!

Rachel Renée Russell: Szülinap egy nem túl unalmas hónap meséje

Szerintem ezt sem kell sokat magyarázni. A Rachel Renée Russel könyvekből sokszor tapasztalhattuk meg, hogy milyen az igazi barátság, mennyire szeretik egymást és kiállnak egymás mellett. Ilyenekből kéne még sok a világra.

Rachel Renée Russell: Turné Mese egy nem túl jó barátnőről

Egy Zizi naplója sorozat · Összehasonlítás