Szívzűrök (Egy Zizi naplója 5.) 71 csillagozás

Egy nem túl eszes okoska meséi
Rachel Renée Russell: Szívzűrök

Kedves Okoska Kisasszony! Az ősellenségem pletykákat terjeszt rólam, legalábbis azt hiszem. JUJJ!!!
Ennek az ősellenségnek a neve véletlenül nem Mac-kel kezdődik és Enzie-vel végződik? Talán TE tudsz nekem tanácsot adni.
Barátnőd: Okoska Kisasszony
Vagyis Nikki Maxwell
Vagyis szerelem- és legjobb barátnő dráma szakértő
Hát te meg mit olvasol?
Az Okoska rovatot. Tanácsra van szükségem.
Hogyan érhetném el, hogy Brandon beleszeressen egy cuki, menő, népszerű, stílusos, édes és kedves DÍVÁBA, vagyis… BELÉM?
Bocs, de neked nem tanácsra, hanem TÜNDÉRKERESZTMAMÁRA van szükséged.

Eredeti megjelenés éve: 2012

Kiadói ajánlás: 10 éves kortól · Tagok ajánlása: 11 éves kortól

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Bíbor pöttyös könyvek Könyvmolyképző

Könyvmolyképző, Szeged, 2020
330 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633739198 · Fordította: Neset Adrienn · Illusztrálta: Rachel Renée Russell
Könyvmolyképző, Szeged, 2016
Könyvmolyképző, Szeged, 2015
336 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633739198 · Fordította: Neset Adrienn · Illusztrálta: Rachel Renée Russell

Rachel Renée Russell: Szívzűrök Egy nem túl eszes okoska meséi

Nagyon alaposan gondold át a dolgot, mielőtt elárulod a barátodnak, hogy tetszik neked. Lehet, hogy életed LEGJOBB döntése előtt állsz! Vagy helyben elkárhozol és pokolra jutsz.

Kifejezetten jó rész volt, hatalmas fejlődés érződik rajta az előző kötetekhez képest. Imádtam. Azért is, mert bele tudtam élni magam, hiszen nagyon sok, már már klisés problémában megtaláltam a saját gondjaimat is.
Az iskolai terrorról nem is beszélve. Igen, nagyon gusztustalan, amit az emberek egymással képesek művelni, sajnos. Nem gondolnak bele, hogy ez a másiknak mennyire fáj, és akár az életét is tönkreteheti ezzel. Nem vagyunk egyformák, hála istennek! Az élet roppant unalmas lenne. És tudjátok mit? A változatosság igenis gyönyörködtet! Mindenkiben van valami, amit szeretni lehet! Mindenki érdekes, értékes és tökéletes! Légy elégedett önmagaddal, te is fantasztikus vagy!
Lehet, hogy ez a könyv csak egy gyerekkönyv, de azt hiszem, rengeteg erőt kaptam tőle. Legyünk Zizik, élvezzük az életet. Az élet szép :)

schesztiஐ P>!

Rachel Renée Russell: Szívzűrök Egy nem túl eszes okoska meséi

Nagyon szeretem Nikki kalandos naplóbejegyzéseit, mert bájosak, kedvesek és mindig megnevettetnek. És mintha emlékeztetnének is valakire, aki egyszer szinte épp ilyen kis zizi volt… :))

Olvasni_öröm>!

Rachel Renée Russell: Szívzűrök Egy nem túl eszes okoska meséi

a soribol ez a legjobb szerintem :)

PKatica>!

Rachel Renée Russell: Szívzűrök Egy nem túl eszes okoska meséi

Ez a könyv sem különbözik a többitől, ugyanolyan humoros az egész, ugyanakkor nagyon hasonlít a való életre. Mindenki számára ajánlom.

csakegyluca P>!

Rachel Renée Russell: Szívzűrök Egy nem túl eszes okoska meséi

Nekem nagyon tetszett ez a rész

Lillsz>!

Rachel Renée Russell: Szívzűrök Egy nem túl eszes okoska meséi

Elég gyorsan elolvastam. Nem írom, hogy jobban tetszett mint az előzőek mert nem igaz. Ez is olyan volt mint a többi (jó értelemben). De talán mégis egy icipicikét jobb volt mint a többi wtf mert ebben a részben spoiler Olyan idegesítő, hogy nem veszi észre… Pedig minden olyan világos mint a nap! 14 évesen lehet én is ilyen vagyok mint Nikki de nem tudom.. :D Zizi a csaj.Várom a folytatást! 5/4,5

Pabanna>!

Rachel Renée Russell: Szívzűrök Egy nem túl eszes okoska meséi

Nem hiszem el hogy Brandon randira hívta Nikkit!!!!!

Erika_Schleng>!

Rachel Renée Russell: Szívzűrök Egy nem túl eszes okoska meséi

Nikki mindig balszerencsés. Kezdem megszokni. Viszont Okoska kisasszony válaszai jók voltak. Mot ez a rész annyira nem volt vicces. De mint mindig ez is jól végződött.

Solya24>!

Rachel Renée Russell: Szívzűrök Egy nem túl eszes okoska meséi

eloszor is: az osszes zizi boritoja es illusztracioja nagyon szep :) amugy a tortenet….khm…lehet hogy kinottem belole de minden esetre… nem igazan tetszett :( :)

victoria_m997>!

Legyetek kedvesek és okosak, és hagyjátok, hogy a ZIZISÉGETEK kibontakozhasson.

Kapcsolódó szócikkek: kedvesség · okosság
Négyes>!

Mennyi izgalom, dráma, megválaszolatlan kérdés, hogy titokban ki mit tud és mit nem tud, szinte beleszédülök.

Négyes>!

Az egész múlt hónap egy hullámvasút volt. De lassan véget ér. A vonat kisiklott, balesetet szenvedett, és reményeimet, álmaimat porrá zúzta.

Négyes>!

Annyira büszkék voltunk apára, hogy lebirkóztuk, megöleltük, és összepuszilgattuk.

Négyes>!

Egy percig tétovázott, azt remélve, hogy meggondolom magam.

victoria_m997>!

Semmi gond a szerelemmel, de az emberek néha összekeverik a rajongással.

Kapcsolódó szócikkek: szerelem
victoria_m997>!

Tudom én, hogy a barátnőm reménytelenül romantikus, és totál imádom. De néha azon morfondírozom, hogy a FOGSORA ragyogóbb, mint az ESZE.

Kapcsolódó szócikkek: barátnő · ész
victoria_m997>!

Mondják, hogy „az élet olyan, mint egy doboz bonbon”.
Nos, az én dobozom tele van undorító, összetört, nyálkás, meggyes bonbonokkal!

Kapcsolódó szócikkek: élet
Barnabás_The_Good_Girlboi>!

Tökre elegem lett azokból, akik mindent megtettek azért, hogy megnyomorítsák az életemet.
Azokból a sznob, sekélyes, gonosz lányokból, mint… hát… MACKENZIE HOLLISTER!!
Ha azt mondom, hogy undok, az meg sem közelíti a valóságot. Az a csaj egy DOBERMANN szájfénnyel és márkás farmerben. És valami miatt GYŰLÖL!

victoria_m997>!

Tapasztaltam én is néhány dolgot az iskolai terrorral kapcsolatban. De az erőszak ellen csak ésszel lehet felvenni a harcot.

Kapcsolódó szócikkek: erőszak · ész · iskola

Rachel Renée Russell: Bálkirálynő Egy nem túl boldog randiguru meséi