Szerepcsere (Egy Zizi naplója 9.) 64 csillagozás

Egy nem túl Zizi drámakirálynő meséi
Rachel Renée Russell: Szerepcsere

Ez itt MacKenzie Hollister szigorúan titkos naplója. Aki megtalálja és visszajuttatja nekem, jutalmat kap!
Nikki életének egy nyugodt perce sincsen.

Pedig a nevezetes csók után akár le is csillapodhatnának a kedélyek. Nikki azonban meghall bizonyos pletykákat, és gyanút fog: vajon mennyire volt őszinte Brandon csókja? Ha ez nem lenne elég, a naplója is eltűnik, pedig szigorúan titkos adatok szerepelnek benne.

Valaki Okoska Kisasszony nevében kezd el levelezni a Pompásvölgyi tanulóival, valaki megbántja Chloe-t, valaki tovább írja a naplót, valaki a háttérben mozgatja a szálakat…

KI LEHET AZ A VALAKI?

Eredeti megjelenés éve: 2015

Kiadói ajánlás: 10 éves kortól · Tagok ajánlása: 10 éves kortól

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Bíbor pöttyös könyvek Könyvmolyképző

Könyvmolyképző, Szeged, 2021
344 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634571513 · Fordította: Neset Adrienn · Illusztrálta: Rachel Renée Russell
Könyvmolyképző, Szeged, 2018
340 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634571513 · Fordította: Neset Adrienn · Illusztrálta: Rachel Renée Russell
Könyvmolyképző, Szeged, 2017
338 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634571513 · Fordította: Neset Adrienn · Illusztrálta: Rachel Renée Russell

PKatica>!

Rachel Renée Russell: Szerepcsere Egy nem túl Zizi drámakirálynő meséi

Nagyon tetszett. Niki naplót ír…aztán elveszti…sok összefüggés, és persze Brandon.

booksta_girl01>!

Rachel Renée Russell: Szerepcsere Egy nem túl Zizi drámakirálynő meséi

Hozta az előző részek formáját, amivel elégedett vagyok. spoiler
Fél csillagot azért vontam le, mert néha túl sok volt a hiszti és a szóismétlés, valamint a könyv első naplóbejegyzése úgy kezdődik, hogy FEBRUÁR 1., SZOMBAT, holott a nyolcadik rész április első napján játszódik… spoiler

Könyvmolyképző, Szeged, 2017
Flóra>!

Rachel Renée Russell: Szerepcsere Egy nem túl Zizi drámakirálynő meséi

Nehezen de engedtem a csábításnak és elkezdtem olvasni. Első nap már a 120. oldalon tartottam annyira magával vitt a könyv. A sorozat első része volt talán a legelső kiolvasott könyvem amit még talán 11 vagy 12 évesen olvastam és azóta is imádom. Amint megtudtam,hogy lesz kilencedik rész azonnal a gyűjteményemben akartam tudni. Az írónő csodálatosan elkészítette az egészet. Mindenkori kedvencem lett ez a sorozat. Magáról a kilencedik részről csak annyit, hogy soha nem olvastam ki ilyen gyorsan kb. 350 oldalt. Annyira magával ragadott, hogy nem tudtam letenni. Újabb csodálatos könyv a többi mellé. Mindenkinek ajánlom ezt a részt is és az egész sorozatot mert egyszerűen csodálatos. Gyorsan olvasható egyrészt a jó témák miatt, másrészt mivel ez egy napló így nem úgynond „tömött” szöveg. Szóval imádtam és várom az esetleges folytatást!❤

Csanga>!

Rachel Renée Russell: Szerepcsere Egy nem túl Zizi drámakirálynő meséi

Úgy olvastam a sorit hogy a második és aztán ez, persze majd pótolom a lemaradást de még így is jó volt. Nagyon zizis volt de tetszett.

Celestina>!

Rachel Renée Russell: Szerepcsere Egy nem túl Zizi drámakirálynő meséi

Nagyon vicces volt pl az a jelenet,amikor spoiler azon akkorákat nevettem!:D Amúgy jól jött egy kis változatosság.Igazából sose gyűlöltem annyira MacKanzie-t,mint Nikki.Jó volt megismerni őt is.

just_eszti>!

Rachel Renée Russell: Szerepcsere Egy nem túl Zizi drámakirálynő meséi

Amikor kisebb voltam, csak úgy vittek magukkal az események, az egész sorozatot szerettem. Csak most már nem vagyok 10 éves, és már nem ámulok el a naplószerűen írt történetektől. Pedig annak idején én is írtam a kis naplómat.
Nem tudom, valahogy úgy éreztem, hogy ezek a nagyon….hogy is fogalmazzak….modern (talán?) kifejezések, mint a „jipí”, „csumi”, „hipercuki” és a többi valahogy nem jöttek be nekem. Számomra már a történet is lapos volt, de kicsi énem még századjára is érdekesnek találta volna. Egyértelmű, hogy ezt a könyvet nem 15 éveseknek találták ki (ezzel nem azt mondom, hogy egyik 15 évesnek sem tetszhet :D).

nagyflora>!

Rachel Renée Russell: Szerepcsere Egy nem túl Zizi drámakirálynő meséi

Nem gondoltam volna hogy a zizi naplója ilyen jó.

szmelus P>!

Életem legutolsó huszonnégy órája annyira undorítóan HÁNYINGERT keltő volt, hogy úgy érzem magam mint… egy tócsányi… MACSKAHÁNYÁS!

szmelus P>!

HAJRÁ ÉN!!