Popsztár (Egy Zizi naplója 3.) 122 csillagozás

Egy nem túl tehetséges popsztár meséi
Rachel Renée Russell: Popsztár

Nikki, VELED ellentétben én popsztárnak születtem! Amikor a rajongóim meghallanak, hisztériks sikoltozásban törnek ki. Én is sikoltoznék, ha beszakadna a dobhártyám.
Mi kell a sztársághoz?
Viselkedj úgy, mint egy díva.
Körültekintően válaszd meg a barátaidat.
Tehetséges emberekből álló slepp szervezése a VIP (very important pop star – fontos popsztár egyéniség) mellé.
ÉN!

Eredeti megjelenés éve: 2011

Kiadói ajánlás: 10 éves kortól · Tagok ajánlása: 10 éves kortól

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Bíbor pöttyös könyvek Könyvmolyképző

Könyvmolyképző, Szeged, 2018
318 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633733523 · Fordította: Neset Adrienn · Illusztrálta: Rachel Renée Russell
Könyvmolyképző, Szeged, 2017
Könyvmolyképző, Szeged, 2015

GytAnett>!

Rachel Renée Russell: Popsztár Egy nem túl tehetséges popsztár meséi

Azt hiszem, számomra az egész sorozat 4 csillagot fog kapni, ha egyszer majd a végére érek. Teljesen jól el lehet vele lenni, szórakoztató, de semmi maradandót nem hordoz magában. Persze nem én vagyok a megfelelő korosztály, de elolvastam, mert miért ne? :)
Az illusztrációkat még mindig nagyon szeretem benne, még inkább segítenek abban, hogy az olvasó beleélje magát a történetbe.
Őszintén szólva örülök annak, hogy már kinőttem ebből a korból. Utólag visszagondolva nem nagyon szerettem 13-14 éves lenni. Az akkori gondok olyan nagynak tűntek és a felnőttek meg csak lenéztek miattuk. Pedig akkor tényleg nagyok voltak! :)
Pontosan erről szól ez a sorozat is. Hogy mennyire megnehezíti egy tini életét, ha nincsen telefonja vagy éppen márkás ruhái. A kiszemelt srácról pedig ne is beszéljünk. :))
Ami nagyon zavart a történetben: továbbra is MacKenzie. Hogy lehet valaki ennyire álnok dög? (A szomorú, hogy ahogy tapasztalatom, manapság a valóságban is egyre több ilyen van…) Meg amin még fennakadtam, hogy hogyan lehet az, hogy ebbe az iskolába ilyen sok tehetséges tanuló jár? spoiler
De még így is jó szórakozást nyújt, amikor az ember semmi elgondolkodtatóra nem vágyik. :) Előbb vagy utóbb mindenképpen folytatni fogom a sorozatot. :)

Rachel Renée Russell: Popsztár Egy nem túl tehetséges popsztár meséi

Ez a kötet csak most került a kezembe, hála a sulikönyvtári könyvbeszerzéseknek… (szokásom össze-vissza olvasni a részeket, de ennél a sorozatnál ezt lehet)
Végre megtudtam, hogy alakult ki a zenekari banda. Ez most eléggé tetszett, valahogy kevésbé volt idegesítő, mint a többi, de persze azért a szokásos parázások, ziziségek megvoltak rendesen.

Ja, és találtam pár idegesítő helyesírási hibát is… pl. semi – semmi helyett – 53. oldal, részt vet – részt vett helyett – 213. oldal.

Barnabás_The_Good_Girlboi>!

Kedves Nikki!
Ha ez a sorozat egész gimis életedet leírja akkor LÉGYSZI a végén vágd pofon a nevemben Mackenziet!!!
Ja és ez a kedvenc könyvem ^_^
Legnagyobb rajongód:
Anna

kellyolvas P>!

Rachel Renée Russell: Popsztár Egy nem túl tehetséges popsztár meséi

Szórakoztató volt, épp a mai napra való (szilveszter) :)

schesztiஐ >!

Rachel Renée Russell: Popsztár Egy nem túl tehetséges popsztár meséi

Tulajdonképpen szívem szerint csak annyit írnék, hogy
CÚÚÚKÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!
De az mennyire éretlen lenne már?!
:)))

Nikki élete nem egyszerű a csilli-villi Pompásvölgyi suliban, a rovarirtó apukájával, örökmozgó húgával, veszélyben lévő ösztöndíjával és főleg MacKenzie-vel, aki ott köt bele, ahol csak tud. És ez az undok béka nagggyon leleményes!!

Tiszta szerencse, hogy van 2 remek barátnő és egy cuki srác mellette, akikre még akkor is számíthat, amikor nem hisz benne.

Bájos és humoros, a rajzok pedig továbbra is hipernagyszerűek! :)

evikeeh>!

Rachel Renée Russell: Popsztár Egy nem túl tehetséges popsztár meséi

Az első két részét a sorozatnak végig szenvedtem, gyűlöltem, utáltam, míg ezt kicsit megkedveltem.
Mackenzie hülye picsa, annyira idegesííííít.
Nem tudom, miért kell kiröhögni Nikki apját, mert rovarírtó. Ez a munkája, na és? Ezen mi a vicces?

Afraa>!

Rachel Renée Russell: Popsztár Egy nem túl tehetséges popsztár meséi

Kislányommal közös olvasás volt.
Az első két rész után arra számítottam, hogy ez egy egész nyári projekt lesz, mert azokkal, habár élvezte, de elég lassan, döcögősen haladtunk. Valószínüleg a nyári szünetnek is köszönhetően most kb két hét alatt kivégezte ezt a kötetet. Elmondása szerint ez eddig a kedvence, nagyon sokat nevetett, izgult rajta, és örült, hogy a bonyodalmak után végül Nikki ismét kikerült a pácból. Alig várja az újabb kalandokat :)

Naniii>!

Rachel Renée Russell: Popsztár Egy nem túl tehetséges popsztár meséi

Aranyos könyv, cuki, jó az illusztráció.

Ha egy 7-14 éves gyerek lennék oda is vissza lennék érte.

Vállaljuk fel önmagunkat szüleinket, és ne gondoljuk, hogy a szájfény és az érdekbarátok a fontosak. Ennyi a történet lényege.

Kata511>!

Rachel Renée Russell: Popsztár Egy nem túl tehetséges popsztár meséi

MÉRT VAN MINDIG ILYEN HAMAR VÉGE EZEKNEK A KÖNYVEKNEK, HA EGYSZER ENNYIRE JÓK??? MIÉRT? MIÉRT? De amúgy tényleg, miért? Én olvasok gyorsan? A könyv ilyen rövid? Vagy mindkettő??

violette>!

Rachel Renée Russell: Popsztár Egy nem túl tehetséges popsztár meséi

Nagyon jó könyv. Nagyon tetszik !

Theana>!

Mert ha VÉGRE valami JÓL sikerül, akkor nyilván valami más MINDIG iszonyúan ROSSZUL sül el!!!

Theana>!

Az igazsággal nehéz vitába szállni […].

Theana>!

Ha azt mondom, hogy MacKenzie „undok", nem mondtam semmit. Az a csaj egy CSÖRGŐKÍGYÓ rózsaszín, ajakdúsító szájfénnyel, bokacsizmában.

victoria_m997>!

Azt hiszem, abban a percben kezdtem el értékelni a lehetőséget, amikor azt hittem, végleg elvesztettem.

victoria_m997>!

Minden kétséget kizáróan LEHETSÉGES az, hogy egy pite IQ-jával rendelkező véglény is emberként funkcionáljon.

nagara>!

A nagymama azt állítja, hogy minden barátnőjének van Segwaye. Együtt szoktak randalírozni a városban, mint egy motorosbanda. Gyógyvizes üvegeket lengetnek, és protézisragasztóval kenik be a parkoló autók kilincsét.
De anya szerint ez azért van, mert különc a természete, és imád élni. Személy szerint azt gondolom, hogy ez a SZENILIS udvarias megfogalmazása.

Kapcsolódó szócikkek: segway
nagara>!

Szombat reggelenként általában Brianna és Penelope kisasszony szokott ébreszteni.

victoria_m997>!

Csillog-e a bőröd a napfényben?
Ugye nem?

victoria_m997>!

– Nem látod, hogy vészhelyzet van? A gonosz, öreg boszorkány elrabolta Cukorhercegnőt! Így aztán Penelope kisasszonynak muszáj egy kis pénzt összeszednie a vízből, hogy vehessünk egy igazi, élő egyszarvúbébit a szupermarketben, és elrepülhessünk vele a hercegnő megmentésére!

victoria_m997>!

Valami okból mindig felvidít, ha elmerülök az önsajnálatban!

Rachel Renée Russell: Jéghercegnő Egy nem-túl-tehetséges Jéghercegnő meséi

Egy Zizi naplója sorozat · Összehasonlítás