Egy ​nem túl ZIZI drámakirálynő meséi (Egy Zizi naplója 9.) 10 csillagozás

Rachel Renée Russell: Egy Zizi naplója 9. – Egy nem túl ZIZI drámakirálynő meséi

Ez itt MacKenzie Hollister szigorúan titkos naplója. Aki megtalálja és visszajuttatja nekem, jutalmat kap!
Nikki életének egy nyugodt perce sincsen.

Pedig a nevezetes csók után akár le is csillapodhatnának a kedélyek. Nikki azonban meghall bizonyos pletykákat, és gyanút fog: vajon mennyire volt őszinte Brandon csókja? Ha ez nem lenne elég, a naplója is eltűnik, pedig szigorúan titkos adatok szerepelnek benne.

Valaki Okoska Kisasszony nevében kezd el levelezni a Pompásvölgyi tanulóival, valaki megbántja Chloe-t, valaki tovább írja a naplót, valaki a háttérben mozgatja a szálakat…

KI LEHET AZ A VALAKI?

Eredeti cím: Tales from a Not-So-Dorky Drama Queen

Könyvmolyképző, Szeged, 2017
338 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634571513 · Fordította: Neset Adrienn

Éva_Kovács

Nagyon vicces volt pl az a jelenet,amikorspoilerazon akkorákat nevettem!:D Amúgy jól jött egy kis változatosság.Igazából sose gyűlöltem annyira McKanzie-t,mint Nikki.Jó volt megismerni őt is.

szl22

Hozta az előző részek formáját, amivel elégedett vagyok. spoiler
Fél csillagot azért vontam le, mert néha túl sok volt a hiszti és a szóismétlés, valamint a könyv első naplóbejegyzése úgy kezdődik, hogy FEBRUÁR 1., SZOMBAT, holott a nyolcadik rész április első napján játszódik… spoiler

Flóra

Nehezen de engedtem a csábítasnak és elkezdtem olvasni. Első nap már a 120. oldalon tartottam annyira magával vitt a könyv. A sorozat első része volt talán a legelső kiolvasott könyvem amit még talán 11 vagy 12 évesen olvastam és azóta is imádom. Amint megtudtam,hogy lesz kilencedik rész azonnal a gyűjteményemben akartam tudni. Az írónő csodálatosan elkészítette az egészet. Mindenkori kedvencem lett ez a sorozat. Magáról a kilencedik részről csak annyit, hogy soha nem olvatam ki ilyen gyorsan kb. 350 oldalt. Annyira magával ragadott, hogy nem tudtam letenni. Újabb csodálatos könyv a többi mellé. Mindenkinek ajánlom ezt a részt is és az egész sorozatot mert egyszerűen csodálatos. Gyorsan olvasható egyrészt a jó témák miatt, másrészt mivel ez egy napló így nem úgynond „tömött” szöveg. Szóval imádtam és várom az esetleges folytatást!❤

Egy Zizi naplója sorozat · Összehasonlítás