Mesék ​a cseppet sem mesés Meseországból (Egy Zizi naplója 8.) 9 csillagozás

Rachel Renée Russell: Egy Zizi naplója 8. – Mesék a cseppet sem mesés Meseországból

Nikki hercegnő Meseországban
JUJJ! Mit olvasol?! Egy szuper jó könyvet a tündérmesékről! Na, kire emlékeztetlek? Hamupipőkére, Csipkerózsikára, Rapunzelre vagy Hófehérkére? Hmm… arra a bibircsókos vén banyára, aki seprűnyélről riogatja a gyerekeket.

Nikki MacKenzie jóvoltából jó kis ramazuriba kerül. Testnevelés órán fejen találja egy labda, aminek következtében elájul. Amikor magához tér, ismeretlenül is ismerős világban találja magát, ahol maga sem tudja hirtelen, hogy kicsoda. Dorothy az Ózból? Vagy Alice Csodaországból? És hogyan lett Briannából csetlő-botló, zárlatos varázspálcával hadonászó Tündérkeresztmama? Nikki szó szerint a halálraítéltek bátorságával mondja meg a tutit Meseországban.
Nikki fenekestől felforgatja Meseországot

Eredeti cím: Tales from a Not-So-Happily Ever After

Eredeti megjelenés éve: 2014

Könyvmolyképző, Szeged, 2017
304 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633998892 · Fordította: Neset Adrienn

Cseni01

Lehet kinőttem már az ilyesmi könyvekből még is nagyon tetszett és magával ragadott! :) Szóval ez a könyv nagyon cuki és aranyos :) És tetszett,hogy az egész könyv mese országban játszódott :D

Gab_C

Kicsit rendhagyó, de attól még fantasztikus rész volt. Nagyon tetszett egész Meseország, de én szerintem nem próbálom ki Brianna szendvicsét… kicsit finnyás vagyok… :D

Egy Zizi naplója sorozat · Összehasonlítás