A ​szekrény hőse (Egy puding naplója 1.) 14 csillagozás

Rachel Renée Russell: A szekrény hőse

A csontváz a szekrényemben minden bizonnyal a SAJÁTOM!

Maxinak élete eddigi legrémisztőbb kihívásával kell szembenéznie: a Délidombi suli felső tagozatával.

Az új iskola biztosan egy csomó klassz dolgot is tartogat. Ám van egy nagy gubanc, mégpedig Vendel, a suli réme, akinek furcsa kikapcsolódása, hogy imádja Maxit a folyosói szekrénybe gyömöszölni.

Maxi arra vágyik, hogy bárcsak olyan lehetne, mint kedvenc képregényhősei!

Sajnos azonban neki mindössze az a páratlan, szinte emberfeletti képessége, hogy egy utcányi távolságból is kiszagolja a friss pizzát. Ez pedig nem valószínű, hogy valaha életeket ment majd, vagy a rosszfiúk útjába áll.

Ettől függetlenül Maxi mindent megtesz, hogy ő legyen az iskola hőse!

Eredeti megjelenés éve: 2016

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Olvasni jó!

Könyvmolyképző, Szeged, 2017
310 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634571506 · Fordította: Somogyi Eszter

Varalili>!
Rachel Renée Russell: A szekrény hőse

Nagyon szeretem Rachel Renée Russell könyveit.A rajzok nagyon jók és aranyosak.Izgalmas volt,talán az eddigi legizgalmasabb könyve.Vicces is volt,sokat nevettem rajta.Sok fordulat volt benne,és Maxi kis monológjai is tetszettek.Kíváncsian várom a második részét is.

Pabanna>!
Rachel Renée Russell: A szekrény hőse

Nagyon jó történet! Max Crumbly akit úgy csúfolnak hogy Max Krumpli.
Letehetetlen,mai,vicces és inkább kamaszolnak ajánlom a fiatalos szókincs miatt.
(Nincs benne semmiféle káromkodás!!!)

Flóra>!
Rachel Renée Russell: A szekrény hőse

Nagyon tetszett. Erre már nem tudok többet mondani. Persze mit is várjak az Egy zizi naplója után, mivel mindet imádtam. A történet csodás és ismét élvezhettem a csodás rajzokat. spoiler Ez a könyv még egy okot adott arra, hogy Rachel Renée Russell legyen a kedvenc írónőm. Szóval nagyon várom a következő részét. spoiler <3

Cholito>!
Rachel Renée Russell: A szekrény hőse

Nagyon bírtam. Nem véletlenül került a kívánságlistára. Szeretem a naplóregényeket, a gyerekkönyveket, és a pudingot is. :D

Nihilchan>!
Rachel Renée Russell: A szekrény hőse

Mulatságos történet egy nagyon szerethető és cukin megrajzolt karakterről, akinek az iskolai életére senki nem vágyna. Nekem a Zizik eddig kimaradtak, tehát nem tudom, mennyire hasonlít a szerző másik, híres sorozatához, de nekem ez eléggé tetszett. Az egy csillag levonás csak azért, mert a függővéget nagyon kegyetlen dolognak tartom.

Egy puding naplója sorozat · Összehasonlítás