A ​szekrény hőse (Egy puding naplója 1.) 7 csillagozás

Rachel Renée Russell: A szekrény hőse

A csontváz a szekrényemben minden bizonnyal a SAJÁTOM!

Maxinak élete eddigi legrémisztőbb kihívásával kell szembenéznie: a Délidombi suli felső tagozatával.

Az új iskola biztosan egy csomó klassz dolgot is tartogat. Ám van egy nagy gubanc, mégpedig Vendel, a suli réme, akinek furcsa kikapcsolódása, hogy imádja Maxit a folyosói szekrénybe gyömöszölni.

Maxi arra vágyik, hogy bárcsak olyan lehetne, mint kedvenc képregényhősei!

Sajnos azonban neki mindössze az a páratlan, szinte emberfeletti képessége, hogy egy utcányi távolságból is kiszagolja a friss pizzát. Ez pedig nem valószínű, hogy valaha életeket ment majd, vagy a rosszfiúk útjába áll.

Ettől függetlenül Maxi mindent megtesz, hogy ő legyen az iskola hőse!

Eredeti cím: Locker Hero

Könyvmolyképző, Szeged, 2017
310 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634571506 · Fordította: Somogyi Eszter

Varalili
Rachel Renée Russell: A szekrény hőse

Nagyon szeretem Rachel Renée Russell könyveit.A rajzok nagyon jók és aranyosak.Izgalmas volt,talán az eddigi legizgalmasabb könyve.Vicces is volt,sokat nevettem rajta.Sok fordulat volt benne,és Maxi kis monológjai is tetszettek.Kíváncsian várom a második részét is.

Flóra
Rachel Renée Russell: A szekrény hőse

Nagyon tetszett. Erre már nem tudok többet mondani. Persze mit is várjak az Egy zizi naplója után, mivel mindet imádtam. A történet csodás és ismét élvezhettem a csodás rajzokat. spoiler Ez a könyv még egy okot adott arra, hogy Rachel Renée Russell legyen a kedvenc írónőm. Szóval nagyon várom a következő részét. spoiler <3