A ​csínyek mesterei (Egy puding naplója 3.) 1 csillagozás

Rachel Renée Russell: A csínyek mesterei

KALANDOS iskolai élet?

Hősünk, Max Crumbly és hűséges szárnysegédje, Erin sikeresen meghiúsította a bárgyú betörők terveit. Most viszont egy bűzlő és rémisztő szeméttároló fogságában tengődnek az iskolában. Félő, hogy talán épp azok akadnak rájuk, akiket a legkevésbé sem akarnak látni.

Max legújabb naplójában a két barát régi és új ellenségekkel néz szembe, ahogyan egyre több galibába keverednek.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Olvasni jó! Könyvmolyképző

Könyvmolyképző, Szeged, 2021
264 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789635613618 · Fordította: Ótott-Kovács Réka

Könyvmolyképző KU>!

HOGY lehetnek a lányok ennyire megszállottan ruhamániások?
Ha lezúgnék erről a falról, kificamítanám a könyökömet, lehorzsolnám a lábamat és betörném a búrámat, miközben ŐT próbálom megmenteni. Erre ő mit csinál? A FOLTOS Jéghercegnő jelmeze miatt aggodalmaskodik!!
NEM SEMMI, MI?

Könyvmolyképző KU>!

Ha ez a kedvenc képregényemben történne, valami ilyesmi lenne:
Rendíthetetlen hősünk és szíve választottja hű szárnysegédje egy halom rothadó húsmaradvány, bűzölgő tornazoknik, az iskolai gyengélkedőből kiszortírozott, hányás foltos matrac, és ki tudja még, milyen FÖRMEDVÉNYEK között tengődött. A helyzet reménytelennek tűnt. Négy téglafal zárta el a menekülésük útját és egyre több rendőr rajzott a helyszínre.
Vajon VÉGZETESSÉ válik vakmerő vállalkozásuk? Képesek lesznek kijutni e kőfalakkal körbezárt, katasztrofális KUKA kelepcéjéből?

Könyvmolyképző KU>!

Tudtam, hogy a felső tagozat nehéz lesz, de arra még én sem számítottam, hogy egy szeméttárolóban leszek ÉLVE ELTEMETVE a napok során felgyülemlett, ROTHADÓ undormány alatt. Mindezt egy JÉGHERCEGNŐ jelmezben és egy MOTOROS BAKANCSBAN.
Jó, mi? Ne is mondj semmit…
A szuperhős életem valahogy nagyon BŰZLIK!

Könyvmolyképző KU>!

Kilométereken át kúsztam-másztam a suli szellőzőrendszerében, beterített a vécé-trutyi, kicseleztem három kegyetlen bűnözőt, összehaverkodtam egy háromméteres kígyóval, aztán pedig majdnem a HALÁLOMBA zuhantam!
Erin most már biztosan látja, hogy mennyire BÁTOR, OKOS, KALANDVÁGYÓ ÉS MENŐ srác vagyok!

Cholito>!

Előfordul, hogy valamiről NAGYON szeretnéd, hogy valóságos legyen, úgyhogy azt KÉPZELED, hogy az. Aztán később meglepve tapasztalod, hogy NEM AZ.