Bizalomjáték (Első csók 1.) 60 csillagozás

Rachel Hawthorne: Bizalomjáték

Semmi sem fogható az első csókhoz…
Na ne! Szó sem lehet róla! Sean Reed? A párom? Az egész tábvez-képzésre?! Lehet, hogy Sean gyönyörű mélykék szeme megdobogtatja a szívem, de attól még hírhedt bajkeverő! És most egész nyáron vele leszek összezárva? Hát ez nagyon nem fog működni! Hiába káprázatos a mosolya. Nem, nem és nem!

Eredeti megjelenés éve: 2007

168 oldal · ISBN: 9789632451602 · Fordította: Varsányi Mari

Sean Reed · Elizabeth Stewart · Jessica Kane

Sippancs P>!
Rachel Hawthorne: Bizalomjáték

Istenem, de fura volt Lorraine Heatht olvasni ifjúsági változatban, modern korban!

Ha ez a könyv 15 éve talál meg magának, biztosan imádtam volna, mert olyan kis egyszerű, aranyos történet. Most viszont leginkább csak nosztalgiáztam és itt-ott mosolyogtam rajta.

Rachel Hawthorne: Bizalomjáték

Ó! Így lett vége…? Ez a gondolat tört fel elsőre.
Nos, akkor értékeljünk: kedves, kicsit agyalós, de szórakoztató ifjúsági olvasmány. Nem túlkomplikált, néhol humoros, megfelelő történéssel… mondjuk, még olvastam volna tovább. A bizalomjátékra több kiváló ötletet adott. :)
Nyári ajánlott olvasmánynak beillik.

Paulina_Sándorné P>!
Rachel Hawthorne: Bizalomjáték

Aranyos történet volt, a régi Denise füzetek hangulatát idézte fel bennem. Jókat mosolyogtam olvasás közben. Tetszett, mikor kiderült, hogy a régi „undokságok, szekálások” mind-mind a tetszel nekem, de nem tudom kifejezni még máshogy. :-) Ez cuki volt. Sean aranyos fiú, Jess is kedves lány, bár néha egy picit szeleburdi volt.

Vivi_8>!
Rachel Hawthorne: Bizalomjáték

Könnyen olvasható, rövid, aranyos kis történetecske .. Jobb szavakat nem találok rá … Igazi üdítőnek hat a többi nehéz olvasmányok mellett még ha zombi is az agyad. Viszont mélyen szántó gondolatok is vannak a műben, mint például hogy a másikat ne ítéljük el az alapján ahogy viselkedek, sokszor más van a háttérben mint amire mi gondolnánk.

Lia1020>!
Rachel Hawthorne: Bizalomjáték

Nagyon jó volt,a nővérem tanácsolta,hogy olvassam el,de én nem akartam,mert a borítóról ítéltem meg.De ebből azt tanultam,hogy a borítóról nem mindig bölcs döntés ítélni.Aki elolvasta az ígérje meg,hogy nem mindig borítóról ítéli meg a könyveket.
A nővéremnek meg külön szeretném megköszönni,hogy rábeszélt,hogy olvassam el a könyvet.

Pikachu>!
Rachel Hawthorne: Bizalomjáték

Rövid! Sajnos túl rövid.. könnyű kis délutáni olvasmány. Egyébként tetszett, nagyon aranyos könyv.
A Pingiling becenév kedvenc :D

Parsley>!
Rachel Hawthorne: Bizalomjáték

Nos ez egy tipikus nyári délutános, egyszer olvasós könyv. Nekem most mindenképpen erre volt szükségem valami lazára amit nem igazán kell komolyan venni mégis szórakoztató. Az egész táboros alaptörténet tetszett, ennek révén tudtam egy kicsit nosztalgiázni hiszen korábban én is a nyaraim felét táborozással töltöttem. Jól esett a könyv által felidézni a saját emlékeimet és az egész nyári táborozás hangulatát.
A szereplőkről annyit hogy a lányt néhányszor megrángattam volna ennek ellenére mégsem volt olyan idegesítő, mert be kellett látnom hogy én magam is tudok ilyen lenni. Általánosítok, belehergelem magam dolgokba amiken már rég túlléphetnék, de szerintem ez mással is megesik.
Szóval összességében egy aranyos történet, egy csöppet nyálas befejezéssel. De ki tudna haragudni ezért? :)

Noncs21 P>!
Rachel Hawthorne: Bizalomjáték

Aranyos történet, egy ilyen táborba mindenki szívesen ment volna ilyen idősen. Viszont a lány hisztijei nekem néha kicsit sokkolóak voltak. De a végére szerencsére megváltozott. Kedvencem az erdei túrás rész volt.

NewL P>!
Rachel Hawthorne: Bizalomjáték

Aranyos tinitörténet, egy olvasásra és nyárra tökéletes.

nanita>!
Rachel Hawthorne: Bizalomjáték

„Szigorúan” tizenéves kiskamaszoknak. Egyszerű történet, könnyen kitalálható véggel, egyszerű nyelvezet. Azonban fontos mondanivalóval is bírhat számukra: ismerd meg a másik embert, és a történetét, mielőtt ítélkeznél.
Felnőtt fejjel viszont megmosolyogtató a könyv. De nincs is ezzel baj, nem a felnőttek a célcsoport.

Trudiz >!

Ahhoz, hogy együttműködj valakivel, meg kell bíznod benne.

-Lehetek veled őszinte?
-Az lenne aztán az áttörés. Biztos, h menni fog?

Nolya>!

Edna kiadja az utasítást, h párosodjunk.
-Miért, mi vagyunk mi, Ádám és Éva?- morgok magam elé.

-Egy kicsit könnyedebben!- javasolja Sean
-Azt akarod mondani, h nehéz vagyok?- hüledezek.

Nolya>!

-Jaja. Most jól jönne egy kés.
-Mit csinálnál vele? Megnyúznál egy medvét?

Trudiz >!

[…] a bizalomhoz vezető legrövidebb út a közös élményekből épülő híd.

Parsley>!

Ednát ismerve nyilván a bizalomjáték sem marad el.

Szelén>!

Na ne! Szó sem lehet róla! Sean Reed lesz a párom? Az egész tábvezképzésre?! Lehet, hogy Sean gyönyörű mélykék szeme megdobogtatja a szívem, de attól még hírhedt bajkeverő! És most egész nyáron vele leszek összezárva? Hát ez nagyon nem fog működni! Hiába káprázatos a mosolya. Nem, nem és nem!

a könyv hátulján

Szelén>!

Mindenki aki eddig ácsorgott, és várta, hogy elkezdődjön a gyűlés, most közelebb csoszogott, és a nyakát nyújtogatja, hogy jobban lásson. És ekkor észrevettem.
Sean Reedet.
– Úr-is-ten – szisszent fel mellettem Liz. – Láttad?
– Láttam.
– Hogyan jut eszükbe egyáltalán, hogy belőle TVÚ legyen? – hőzöng Liz. – Ez annyira igazságtalan.
Mondtam, hogy a gondolataimba olvas!

Kapcsolódó szócikkek: Elizabeth Stewart · Jessica Kane · Sean Reed

Első csók sorozat · Összehasonlítás