Az ​én pasim… (Hokisok 6.) 63 csillagozás

Rachel Gibson: Az én pasim…

Ami Vegasban történik, az nem mindig marad ott, ahogy azt Rachel Gibson a New York Times bestsellerszerzője csodaszépen demonstrálja ebben a szellemes, szexi románcban. Az én pasim… egy sikeres esküvőszervezőről szól, akinek élete a feje tetejére áll, miután a férfi, akihezegykor, egy gyorsan lezavart Las Vegas-i szertartás keretében, meggondolatlanul hozzáment, váratlanul újra berobban az életébe. A regény tömör gyönyör: a szellem, a szív és az érzékiség bámulatos harmóniája jellemzi, amely az írónő védjegyének tekinthető.

Eredeti mű: Rachel Gibson: Any Man of Mine

Athenaeum, Budapest, 2018
318 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632934723 · Fordította: Szieberth Ádám
Athenaeum, Budapest, 2018
300 oldal · ISBN: 9789632938066 · Fordította: Szieberth Ádám

Sam LeClaire · David Beckham

Krisztina_Németh_2
Rachel Gibson: Az én pasim…

Imádom ezt a sorozatot, de ez a része nálam nem 5 csillagos. Sam nekem nem lett kedvenc karakter, és Autnum is kicsit semmilyen volt. Nem tudom miért, de ezt a két szereplöt nem tudtam megszeretni. Igazábol egész idö alatt vártam, vártam valami nagy durranást, de nem jött. Persze volt humor meg romantika, de nem a megszokott mennyiségben.

Tóth_Orsolya_3 P
Rachel Gibson: Az én pasim…

Igazi Rachel Gibson féle romantikus könyv volt a javából, tele nevetéssel és jobbnál jobb hokis pasikkal. Kell ennél több? ;)

Rachel Gibson: Az én pasim…

Mondjon bárki bármit, én még mindig imádom Rachel Gibsont és a hokis pasijait! Mintha csak az enyémek lennének… ;)

Jaj mamikám!
Nekem még mindig a jéghokisok a gyengéim.
♥♥♥
Teljesen mindegy, hogy még csak főiskolai szinten űzik, mint az Off-campus sorozatban vagy pedig befutott, profi játékosok az NHL-ben… Imádom ezeket az önelégült, nyálcsorgatásra ösztönző testű, szemtelen, problémás macsókat. Sam is ilyen, de a megfelelő időben, a megfelő nőért ő is képes a változásra. :)
A hokisok sorozat az egyik kedvenc sorozatom. Jó volt kicsit megint belecsöppenni Gibson hokijátékosainak a világába. Most már tényleg érik a teljes sorozat újraolvasása. :D

Rachel Gibson: Az én pasim…

Jó könyv, de nem az én jó könyvem.
Egy nő, aki nagyot csalódott.
Egy férfi, aki nehezen nőtt fel, de amikor végre valóban férfi lett rájött, hogy mit is veszített.
Tudom, mindenki megérdemel egy esélyt, de azért kicsit jobban meg kellett volna dolgoznia a boldog végért.

Trice29 P
Rachel Gibson: Az én pasim…

Én még mindig szeretem ezt a sorozatot. Ez a rész is elkapott és elszórakoztatott. Hihetetlen jókat mosolyogtam és nevetgéltem a történeten. A csapattársakból csak felületesen kaptunk, jobb lett volna kicsit több. Connert viszont szívembe zártam, vagány kis hapsi ♥

ncsn87
Rachel Gibson: Az én pasim…

Érdekes volt az egész történet felépítése. Tetszett, hogy volt közös múltjuk a főszereplőknek és ezt utána több évvel újra próbálták építeni. Más volt ez a rész egy kicsit, mint az eddigiek. De mégis valahogy ez így volt jó. Fájt nézni, hogy milyen démonokkal küzdenek… Fájt a szívem értük, féltem, talán már túl késő nekik… Jó volt olvasni ezt az újbóli egymásra találást. :)
Valami pici mégis hiányzott. Hírtelen lett lezárva. Kicsit kevés volt az erotika és a humor is Gibsonhoz képest. Persze voltak nagyon cuki, vicces részek, amiket túlnyomó részt Conner szolgáltatott. Imádom a kissrácot. :)
Továbbra is szeretem a sorozatot. Ide nekem a következő részt minél hamarabb! :)

EditVagyok P
Rachel Gibson: Az én pasim…

Áááááh, nem lehet erre öt csillagnál kevesebbet adni.
Képtelenség! XD

Igaz, nem az a része volt a sorozatnak, amit folyamatos összeszűkült gyomorral és remegő kézzel lélegzetvétel nélkül egy szuszra elolvas az ember. (Az megmarad a Drága Luc-nak ♡)
Ez egy végtelenül szerethető, könnyedebb és romantikusabb történet volt egy erős nőről és egy hatalmas, izmos, kicsit seggfej, de mégse, kitartó és erős hokis Pasiról, akit egyszerűen nem tudok nem szeretni!
Édesek voltak, romantikusak, szenvedélyesek és tényleg imádniválóak!

Gaby33
Rachel Gibson: Az én pasim…

Nem szeretek ilyet írni és ritkán is írok olyat egy könyvről, hogy pocsék, de erre a könyvre, még ez is enyhe kifejezés. Valami botrányosan gyengére sikerült ez a könyv. Amennyire szerettem eddig Rachel Gibson könyveit, ez hatalmas nagy csalódást okozott. Rossz volt a történet, a főszereplőink idegesítőek, hiteltelenek voltak számomra. És amitől még különösen idegbajt kaptam, hogy kb. minden harmadik bekezdésben emlékeztettik az olvasót, hogy főszereplőink exei egymásnak. Kár volt időt pazarolni erre… :(

turanett P
Rachel Gibson: Az én pasim…

Nagyon szeretem a sorozat összes részét. De valahogy ez nem fogott meg. Sam-et a könyv feléig utáltam. Egy önző s**fej. Nagyon csúnyán elbánt a lánnyal. Utána évekkel később, csak hopp és bele szeret… Nem volt köztük semmi kémia. Mitől változott meg Sam érzései? A másik ami nagyon idegesített, az az állandó exezés. Miért kell minden oldalon leírni, hogy ki kinek az exe? Én ezt elsőre is felfogtam. Azt is sajnálom, hogy a régi szereplőkről olyan keveset kaptam.

turanett P

– Jó buli volt – mondta.
– Vacsora a pokolban.

Sippancs P

A hokisok általában remek fickók, de azért vérbeli igazi kandisznók is akadnak köztük.

– Utálom a zabpelyhet.
Sam, aki ezt jól tudta, elővett egy doboz Cheeriost.
– A zabpehely laktató, tele leszel tőle energiával, és jó szőrös lesz a mellkasod.
– De hát én ovis vagyok!
Sam elnevette magát, és a fia felé fordult. A magas bárszéken trónoló Conner kék szeme éberen csillogott. – Te lehetnél az egyetlen szőrös mellű nagycsoportos – mondta az apja.
Conner szeme még tágabbra nyílt.
– Nem!
Sam kivette a hűtőből a tejet, és elővett egy müzlis tálkát.
– Talán majd jövőre.
– Talán majd ha hatodikos leszek – felelte Conner (…).

Kapcsolódó szócikkek: Sam LeClaire
Evika82 P

A férfi lekapta magáról a trikót, erre Autumn kis híján leesett a napozóágyról. Te jóságos ég! Micsoda mellizmok, micsoda delták, és micsoda gyilkos, hatkockás has! Még sosem látott ehhez foghatót, legalábbis élőben. Olyan közelről, hogy akár meg is nyalhatná… És valószínűleg nem is lát ilyet soha többé. Hát honnan szalajtották ezt az embert? És vajon miből él? Talán abból, hogy arrébb rakja a kisebb házakat, ha útban vannak?

Evika82 P

Ha hat éve nem szexeltem volna, már rég megvakultam volna. És akkor mi lenne velem? Vakon nem lehet hokizni, ugyebár.

Evika82 P

– Tessék, helyben vagyunk! Már megint el akarod csavarni a fejemet, de én úgyse szeretek beléd!
– És ha most én szeretek beléd?

l_moni

Hogy Sam LeClaire egy jóképű szarházi, abban mindenki egyetértett, a sportújságíróktól a jégmamákig.

l_moni

ha belépsz a szobába, máris sokkal jobban érzem magam.

Sippancs P

Mert van, amikor az embernek előbb hallania kell, hogy a másik megbocsát neki, és csak utána tud megbocsátani saját magának.

Sippancs P

– (…) Azelőtt úgy gondoltam, hogy a férfi, akit életem párja lesz, meg kell hogy feleljen egy csomó elvárásnak, amelyekről listát készítettem. – Autumn göndör fürtjei a fedetlen vállát cirógatták, amikor megrázta a fejét. – De tévedtem – folytatta. – Mert a szerelem nem készít semmiféle listát.