Mindenáron (A Di Sione család 3.) 17 csillagozás

Rachael Thomas: Mindenáron

Az orosz milliárdost, Liev Dragunovot már régóta csak a bosszú élteti: meg akarja semmisíteni a Di Sione-vállalatot. Ehhez a sors igencsak elbűvölő eszközt ad a kezébe Bianca személyében: a lány ugyanis bármi áron vissza akar szerezni tőle egy különleges karkötőt a nagyapjának. Liev közli vele, hogy az övé lehet, amennyiben hajlandó eljátszani a jegyese szerepét. De minél közelebb kerülnek egymáshoz, a bosszúvágy annál inkább elhalványul a férfi lelkében, és átadja a helyét valami sokkal veszélyesebbnek…

Eredeti cím: To Blackmail a Di Sione

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

96 oldal · ISBN: 9789634486749 · Fordította: Harcsa Henrietta
puhatáblás · ISBN: 9789634486732 · Fordította: Harcsa Henrietta

christine I>!
Rachael Thomas: Mindenáron

Eleinte nem voltam kibékülve Liev viselkedésével, de aztán hamar belopta magát a szívembe. Bianca tagadása néha idegesített, viszont tökéletesen passzolt Lievhez, valahogy kiegészítik és visszahúzzák egymást egyszerre. Tartja a sorozat szintjét, és ez nagyon jó.

zuna19 >!
Rachael Thomas: Mindenáron

Terveim közt igaz nem szerepelt ez a sorozat, de mivel amit olvasni szerettem volna nem volt kéznél, így ezt sikerült elkezdenem. Kicsit várni akartam, míg pár részét kiadják és egyszerre többet akartam olvasni, de nagyon megszerettem a füzit és így nem bánom.
Az kicsit persze zavar, hogy nem ez az első része és ez érezhető is a történéseken. Reménykedem, hogy kiadják a többit is. 8 részes és ez a 3. rész, a negyedik is ki lett már adva.
Egyébként nagyon szerethető volt a sztori és a karakterek is.

Ui.:
Visszaszívok minden rosszat. Megvan itt a sorozat. :))
1. rész
2. rész

Silverlight>!
Rachael Thomas: Mindenáron

Szeretem a Di Sione család történeteit. Jó olvasni, hogy mindegyik családtag szépen lassan szerelemre talál. Ebben a történetben kevesebb a nyomozás, inkább a két főszereplő közötti harcra kerül a hangsúly. Egy egyezség a cél érdekében. Igazából egy jól kifundált terv áll a történet középpontjában, ami mégsem annyira tökéletes. Szerintem egész jó történet, bár a rövidsége miatt, itt is akadnak összecsapott dolgok. Az írónő stílusa nekem kicsit nehezebben emészthető, de ettől függetlenül szerettem.

puhatáblás · ISBN: 9789634486732 · Fordította: Harcsa Henrietta
Dixy05>!
Rachael Thomas: Mindenáron

Ez a sorozat egyértelműen bekerült a kedvenceim közé, pedig még csak pár részt olvastam el. Ez a füzet is ugyanúgy tetszett, mint az előzőek. Bianca és Liev tökéletes párt alkottak. Sok volt az ellentét és félreértés köztük, mégis állandóan izzott a levegő ahányszor csak egymás közelébe értek. Hát igen, jó kis történet tud kerekedni, amikor a kezdetleges ellenségeskedés hirtelen átváltozik szerelemmé. Mindenki megdöbben, próbálják tagadni még maguk előtt is, de előbb-utóbb végül minden a helyére kerül. Nagyon szerettem! Jöjjön a következő testvér története.

96 oldal · ISBN: 9789634486749 · Fordította: Harcsa Henrietta
Bookaholic77 >!
Rachael Thomas: Mindenáron

Imádom a nagypapa küldetéseit♥ Mindig meglepetést és szenvedélyt tartogatnak számunkra! Nagyon tetszett!

A Di Sione család sorozat · Összehasonlítás