Isten ​tudja 1 csillagozás

Emberi kérdések – vallási válaszok
Rába Géza: Isten tudja

Tudja ​Isten? Isten tudja

Interjúkötet buddhista, keresztény, muszlim, vaisnava/hindu és zsidó tanítókkal.
Vajon mit gondolnak bizonyos kérdésekről a Magyarországon is jelenlévő nagyobb vallások tanítói? Hogyan áll a tudományhoz a kereszténység, férfi és nő kapcsolatához a muszlim hit, miként tarthatók az ortodox zsidó szokások a modern világban, és hogyan gondolkodnak az elmúlásról a buddhista vagy a hindu tanítók? Rába Géza népszerű interjúsorozata végre könyv formájában is megjelent.
22 vallási tanító, 54 kérdés. A könyv annak jár utána, hogy melyik vallás mit gondol a mai kor emberét foglalkoztató témákról. Ezért a kötetben feltett kérdéseket az esetek jelentős többségében egy, a közelmúltban megjelent hír inspirálta, hogy az egyes témák, felvetések valóban aktuálisak legyenek. A kötet törekedett a kiegyensúlyozottságra, így az öt vallás (buddhista, keresztény, muszlim, vaisnava/hindu, zsidó) képviselői ugyanakkora súllyal szerepelnek benne.
Az Isten… (tovább)

Central Médiacsoport, Budapest, 2015

Véda P>!

A pokol és földi élet között nincsen átjárás, mert annak lényege pont a szeretetkapcsolatok elszáradása.

Rába Géza: Isten tudja Emberi kérdések – vallási válaszok