Not ​So Nice Guy – Nem is olyan rendes srác 176 csillagozás

R. S. Grey: Not So Nice Guy – Nem is olyan rendes srác

– ​Úristen! Hát ő meg kicsoda? – Gyakran kapom meg ezt a kérdést.
– Ja, hogy ő? – válaszolom. – Ő csak Ian.
„Csak Ian.” A „Csak Ian” az évszázad legbénább jellemzése.
Csak a Mona Lisa. Csak a Taj Mahal. Csak Ian, az unalmas kockahasával
és a sablon gödröcskés mosolyával, mi?
Csak Ian… csak a legjobb barátom.

Elképesztően közel állunk egymáshoz, olyan mélyre jutva a barátzóna állapotába, hogy a munkahelyünkön mindenki azt gondolja, egy párt alkotunk – egészen addig, amíg egy nap ki nem pattan a hír a tanáriban, hogy Ian egyedülálló. Szabad préda.

Az újdonsült népszerűségében lubickolnia kellene, de mindkettőnk legnagyobb meglepetésére, az egyetlen figyelem, amire látszólag vágyik, az enyém. A korábban ártatlan éjszakai csevegéseinkből korhatáros telefonhívások lesznek. A játékos évődésünk egy új, kockázatos élt kap. Azt gondolom, hogy csak cukkol, de amikor az osztályteremben felültet az asztalra, a kezeit pedig becsúsztatja a szoknyám… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2018

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Rubin pöttyös könyvek

278 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635613472 · Fordította: Sárai Vanda
278 oldal · ISBN: 9789635614530 · Fordította: Sárai Vanda
278 oldal · ISBN: 9789635614547 · Fordította: Sárai Vanda

Ian Fletcher · Samantha Jane Abrams

zuna19 >!
R. S. Grey: Not So Nice Guy – Nem is olyan rendes srác

A legjobban a humora tetszett a könyvnek. Szerintem ez vitte a pálmát.
Sok ilyen könyvet olvastam már, szerintem még fogok is. Nem rossz értelemben mondom, hogy sablonos sztori és kész.
Kicsit lassú felfogású a főszereplő páros. El lett nyújtva ez a kapcsolat. Az, hogy fiatalok meg is látszott, alig kerültek le a fenekükről a tojáshéj. :DD Kb dedó szintű viselkedést produkáltak mind a ketten.
R. S. Grey nálam még mindig nem nyerő. De egyszer hátha.

Illatos_Hópehely P>!
R. S. Grey: Not So Nice Guy – Nem is olyan rendes srác

Ez a barátságból szerelem egy lerágott csont, de engem jókor talált meg és tetszett.
Sam a szenvedéseit és hezitálását kompenzálta a humorával.
Ian túl tökéletes volt a maga lazaságával, higgadságával. Valahogy ezekben a szituációkban mindig a pasi a határozottabb, ő mindig tudja mi a megoldás :)
Az egész könyvhöz képest a végét viszont kicsit összecsapottnak érzem.

sarahangel>!
R. S. Grey: Not So Nice Guy – Nem is olyan rendes srác

Olvastam már több könyvet a témában – legjobb barátokból szerelmesek – , amit szeretek is, így kíváncsian álltam neki a könyvnek.

Sam és Ian kollégák az Oak Hill-i gimiben, és immár 3 éve a legjobb barátok. Bár kölcsönösen vonzódnak egymáshoz a kezdetek óta, ezt egyikük sem vallotta be a másiknak. Egészen mostanáig…
***
Onnantól kezdve lett érdekesebb számomra a történet, hogy Ian elhatározta, lépni fog. Nem mindig éreztem viszont, hogy ők vonzódnak egymáshoz. Ian néha olyan semlegesen tudott viselkedni, hogy nehéz volt elhinni, ennyire kell neki a lány. spoiler

A humor néha jó volt, de néha úgy éreztem, kicsit túl van tolva.

Összességében a 4 csillagot érzem korrektnek rá. A szereplők nem kerültek közel hozzám, ennek ellenére a könyv könnyen olvasható volt, magamhoz képest gyorsan végeztem vele.

deen>!
R. S. Grey: Not So Nice Guy – Nem is olyan rendes srác

Nem hiszem el, hogy képes voltam egymás után kétszer is így beleválasztani a tutiba! Ez a könyv egy vicc, de még annak is rossz. Hatalmas csalódás. Az egyetlen pozitívum, hogy a szereplők aranyosak és viccesek, de itt ki is merül, mert mindkettő agyatlan. A cselekmény már az elején megakadt, és csak körbe-körbe jártunk, míg végül a szereplők kinyitják a szemüket és meggyőzik egymást egymásról. Ian egyszerűen balfék, annak ellenére, hogy baromi jó pasiként van beállítva, nem sok ész szorult belé a kapcsolatok terén, Sam pedig megragadt a gyerekkorban. Tökéletes páros. Csak ne kelljen még olvasnom róluk.

Hópárduc P>!
R. S. Grey: Not So Nice Guy – Nem is olyan rendes srác

Kedves, aranyos, szerethető történet.
Nem is tudom, hogy a való életben lenne -e ilyen az élet. :)
Az olvasással nagyon gyorsan haladtam.
A szereplők aranyosak és szerethetőek. Sam nehezen dolgozza fel a hirtelen jött változásokat, és néha kicsit naiv. Ian nagyon jó kis karaktert hozott, de itt is felmerült bennem, hogy van-e ilyen pasi. A szerelmük szépen bontakozik ki, barátságból (illetve szerelem ez már az elejétől, ha nem fojtanák el magukban) lesz szerelem. Pici hiányérzetem volt.
Kicsit több erotikus rész is lehetett volna benne.

Silverlight>!
R. S. Grey: Not So Nice Guy – Nem is olyan rendes srác

Számomra ennek a történetnek nem sok értelme volt. Végig kerestem benne az értelmet, de nem akadtam rá. Ez az egy munkahelyen dolgozunk, barátok vagyunk, de egyszer csak többet akarunk eleve nem tetszett. Az egész történet stílusa is elég gyatra. Szeretem azokat a könyveket, ahol van egy kis rejtély, titokzatosság, fájó múlt, tragédia, vagy valami, esetleg valamiféle tanulság. Erotikus címke sem igen aggatható rá, bár ezzel momentán nem volt bajom, hiszen sok olyan olvastam már, ahol a kémia elhanyagolható, mégis nagyon is lekötött a sztori. Ezen leginkább csak végig akartam szenvedni magam. Reménykedtem valami csavarban. de igazából még a figyelmemet sem tudta fenntartani, csak néha megcsillogtatott egy-egy kis részt, aminél már úgy éreztem, na ez tetszik.

278 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635613472 · Fordította: Sárai Vanda
Trice29 P>!
R. S. Grey: Not So Nice Guy – Nem is olyan rendes srác

Hát ez meg mi volt. Tinédzser szappanopera tanár bőrbe bújva?
Néhány viccen jól szórakoztam, egyébként halovány.

csfannie P>!
R. S. Grey: Not So Nice Guy – Nem is olyan rendes srác

„Az Ezzel a szívvel olyan pozitív csalódást és kellemes olvasásélményt nyújtott, hogy elhatároztam, mostantól lecsapok minden R. S. Grey kötetre. Rendkívül izgatott voltam, mikor megtudtam, hogy idén újabb könyv várható az írónőtől, és alig vártam, hogy olvashassak tőle. Tudtam, hogy más jellegű lesz ez a történet, mint amit az előbb említettem, de arra nem számítottam, hogy ennyire sablonos és kiszámítható lesz.”

Bővebben:

turanett P>!
R. S. Grey: Not So Nice Guy – Nem is olyan rendes srác

Én nagyon szeretem az írónő könyveit, de ez igen gyenge volt. Elég ilyen történetet olvastam már, ami barátságból lett szerelem, de még azokban is volt valami több. Ez semmi újat nem adott. Aranyos volt, vicces volt, de semmi több.
Az kifejezetten tetszett, hogy megvoltak a maguk szokásaik, rituáléik. A reggeli ébresztés, a a kávé, csoki, és a szerdai Elnök emberei. Ez jópofa volt. De még mindig ott tartok, hogy ez baromi kevés volt. :(

Evika82 P>!
R. S. Grey: Not So Nice Guy – Nem is olyan rendes srác

Pont erre a könyre volt most szükségem. Vicces volt, cuki volt, se perc alatt a végére értem, annyira magával ragadott a történet. Nagyon megszerettem Sam és Ian párosát. Annyira drukkoltam azért, hogy össze jöjjenek. :)

Könyvmolyképző KU>!

Az egyik pillanatban még a legjobb barátom, a következőben pedig már egy nem is olyan rendes srác, egy férfi, aki úgy néz rám, mint aki alig képes visszafogni magát, hogy ne faljon fel élve.

Könyvmolyképző KU>!

Legjobb barátok vagyunk, és a csókolózást is pontosan ugyanúgy csináljuk, mint minden mást: bátran szemtelenkedünk, és közben elmaszatoljuk és újrarajzoljuk a komfortzónánk határait.

Könyvmolyképző KU>!

Ian és én három és fél évvel ezelőtt lettünk barátok, megközelítőleg 1300 napja, ha akad olyan lúzer, aki számon tartja ezeket.

Barbara_Szitás P>!

Akár arra is hajlandó lennék,hogy … csak barátok legyünk, ha ez azt jelentené, hogy … az életem része marad.

De teljesen elveszíteni…? Azt nem.

Petra_Posztós>!

„Egyszer azt mondta, sose tudna egy vörös hajú lánnyal járni, mert az anyukájának is vöröses a haja. HELLÓ, A LEGTÖBB PASINAK ANYAKOMPLEXUSA VAN! HADD LEGYEK ÉN AZ ANYAKOMPLEXUSOD!”

Angieolvas P>!

A rózsa vörös.
Az ibolya kék.
Te vagy a legszexibb tanár az Oak Hillben.
Netflix és chill-i, te + én?

nypiro P>!

Gyakorlatilag szexmentes apácaéletet élek a zárda juttatásai nélkül.

Kapcsolódó szócikkek: Samantha Jane Abrams
zuna19>!

Igen, az emberek el se tudják képzelni, mennyi különbözőféle anyajegy létezik.
Nekem még nemkívánatos tanácsokat is osztogatott, mint például:
A világos bőröd miatt évente kétszer meg kéne nézetned magad egy orvossal.
Neki, persze, egyetlen látható pórusa vagy szeplője sem volt. Amikor az este közepe felé mindketten egyszerre álltunk fel, hogy kimenjünk a mosdóba, a kisebbségi érzésem megsokszorozódott. A méretbeli különbségeink röhejesek voltak. Belefértem volna a zsebébe. Ha valaki ránk nézett, azt gondolhatta, hogy kiskamasz vagyok, ő pedig a ma esti bébiszitterem.