Hotshot ​Doc – A menő doki 437 csillagozás

R. S. Grey: Hotshot Doc – A menő doki

Dr. ​Russellnek nincs valami jó híre a kórházunkban.

A műtősök szerint érzéketlen, a nővérek szerint végtelenül öntelt, a rezidensek szerint meg (ha hallótávolságon belül van) a világ legjobb sebésze – és igazából egy lenyűgöző férfi.

Mindenáron próbálom őt és a bántó stílusát elkerülni. A szexi, úristen-de-beletúrnék haját és szoborszerű állkapcsát kellő távolságból csodálni. Ideális esetben a folyosó túloldaláról… félig egy növény mögé bújva.

A tervem sajnos meghiúsul, amikor az én drága főnököm úgy dönt, hogy a fehér köpenyét hawaii mintás ingre cseréli. A nyugdíjba vonulása miatt két rettenetes választási lehetőségem marad: vagy szakterületet váltok, és hónapok alatt átképzem magam, vagy elvállalom a megüresedett állást, és dr. Russell új műtéti asszisztense leszek.

Ez azt jelenti, hogy órákon át kell a műtőben egyhuzamban mellette állnom, és minden kívánságát lesni anélkül, hogy a metsző szavai és goromba viselkedése miatt rosszul… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2018

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Rubin pöttyös könyvek Könyvmolyképző

368 oldal · ISBN: 9789633731864 · Fordította: Kereki Noémi Valentina
368 oldal · ISBN: 9789633731857 · Fordította: Kereki Noémi Valentina
Könyvmolyképző, Szeged, 2023
368 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789633736180 · Fordította: Kereki Noémi Valentina

Dr. Matthew Russell · Bailey Jennings

bodor_regina>!
R. S. Grey: Hotshot Doc – A menő doki

Édes kis romantikus, aranyos és jópofa karakterekkel. Gyorsan lehet vele haladni, tökéletes nyári olvasmány. Imádom a morcos, szigorú, dögös pasikat, akiket csak meg kell kicsit puhítani. :3
Izzott a levegő közöttük, mégis hamar átjött a szerelem otthonos, családias érzése. Nagyon jól esett a lelkemnek most ez a könyv.

Kollár_Betti I>!
R. S. Grey: Hotshot Doc – A menő doki

– Én vagyok az egyetlen, aki elviseli őt.

Nagyon vártam ezt a könyvet, mert kifejezetten szeretem az orvosos-romantikus sztorikat. A negymenő, arrogáns főnök és a beosztottja: tipikusan az a felállás, amit már ezerszer olvastunk, de mindig imádunk. Ráadásul most sebész és asszisztense párosítást kaptunk és én izgatottan vártam, hogy belevessem magam Bailey és Matt történetébe.

Igazából nem volt olyan része, ami ne tetszett volna, egyszerűen csak úgy éreztem, kevés a cselekménye. Főhőseink kezdettől fogva vonzódnak egymáshoz, a váltott szemszögnek köszönhetően ezt olvasóként az elejétől kezdve tudjuk is és így nem igazán maradt semmi izgalmas benne. Tudod, mi fog történni, mi lesz a végikifejlet, ami önmagában még nem gond, hisz ez a romantikus sztorikkal már csak így van. Nem azon izgulunk, összejönnek-e, hanem az odavezető úton, hogy hogy találnak egymásra. De nekem ez most itt kevésnek érződött, olvastam, lapoztam, haladtam előre, de nem igazán váltott ki belőlem érzelmeket.

Bailey szimpatikus főhősnő volt, bírtam a kapcsolatát a húgával, Josie-val, de maga a sztori nem igazán tudott újat felmutatni és ezt sajnáltam.

R. S. Grey: Hotshot Doc – A menő doki

Egy könnyed, vidám olvasmányra vágytam, ezt igazából meg is kaptam a könyvtől. Viszont főszereplőink eggyel többször nyomták meg nálam az inkább idegesítő, mint vicces gombot :D
Bailey karakterével nem voltam maximálisan kibékülve. Általában csíptem, h kedves, aranyos, bohókás és nagyon szereti a húgát, de volt olyan is amikor azért rászóltam volna, h „hahó, kapj már eszedhez, miért kell ezt csinálni?”
Matt is egy fura figura volt. Nagyon jól hozta az elején a zsémbes, elérhetetlen, embergyűlölő dokit, csak szerintem túl hamar váltott másféle üzemmódba….
Amúgy a cselekmény pörgős volt, bár az is igaz, h kiszámítható. De a célnak tökéletesen megfelelt ez a könyv!

Naiva P>!
R. S. Grey: Hotshot Doc – A menő doki

A fülszöveg alapján ez a könyv pontosan azt nyújtotta, amit ígért. Könnyed olvasmányt akartam a nyúlfarknyi nyaralásomhoz, és egy jó romantikus történetet. Noha, nem az orvosi pályán végeztem, mégis nagyon tudtam értékelni a műtő és az egészségügyi helyszínek valódi vonatkozásait is. Sok romantikus vígjátéknál azt szoktam hiányolni. Ez egy remek romantikus orvosi olvasmány volt.

Mrs_Curran_Lennart P>!
R. S. Grey: Hotshot Doc – A menő doki

Általában véve nem szeretem az orvosos/kórhazas románcokat, de ez teljesen beszippantott. Első felütésre egy hate-to-love törtenetnek tűnt, de Dr. Mindenkivelundokvagyok Russel olyan, mint Shrek. Szakemberként fantasztikus, és ez az elkötelezettség dobogtatja meg Bailey szívét is. Na meg a doki fenemód szexi.
Kedveltem a szereplőket, volt benne humor, és igazi története volt, nemcsak egy kis körítés az ágytornához. A szerző stílusa idáig is bejött, várom a következőt.

Missanette>!
R. S. Grey: Hotshot Doc – A menő doki

Ez a könyv egy M&M-s cukorka, igazi édes és mosolygós nyári olvasmány, ami a lágyságával nyer meg magának. ☺️

Van itt egy hőskomplexusos és perfekcionista sebész falatka, és egy cukin vicces és önfeláldozó műtős asszisztens. Találtok benne csodásan részletes szakmai életképeket, kellemesen bemutatott főszereplőket, egy nagyon édes kislány nevelését és kellően sejtelmes érzelmi fejlődést. Aztán befordultok Matt és Bailey utcájába, ahol látjátok, ahogyan a rideg és ingerlékeny doktor úr elengedi az életében megtartott szoros kontrollt, és Bailey-t teszi a középpontjába. A lány felelőssége előtt kalapot emeltek, majd vele együtt ijedtek meg és szerettek bele a menő dokiba. Éreztek izgalmat, egy csipet szenvedélyt, átéltek valós problémákkal szembesülést, egyáltalán nem idegesítő dilemmát és egy orvosi szaknyelven előadott szerelmi vallomást. ♥️

Nem is szeretnék többet elmondani nektek a könyvről, mert most úgy érzem, hogy a kevesebb néha több. Remélem, hogy ti is imádni fogjátok és a szívetekbe zárjátok. ☺️

kocybaba P>!
R. S. Grey: Hotshot Doc – A menő doki

Nem nagyon emlékszem, hogy olvastam volna hasonló kaliberű könyvben orvososat/kórházasat, jóllehet nem egy páron vagyok már túl, így elég frissítően hatott. El is kapott a-tól cettig mind témával, mind a szereposztással, a sebész és az asszisztense, majd később szakmaiságával, az érzelmi oldalával, mellékkaraktereivel együtt. Szellemes volt, nagy drámáktól mentes, cuki, tüzes, minden, ami szükséges, a váltott szemszögért még extra pont is jár. És habár egy limonádé könyvnél nem több, mégis a nyári olvasmányaim legszórakoztatóbbja és mindenképp a legjobb azok közül, ami a szerzőtől a kezem ügyébe került.:)

Milli88 P>!
R. S. Grey: Hotshot Doc – A menő doki

Tipikus nyári, limonádé könyv, de én ennek ellenére imádtam. :)
Bailey egy nagyon erős csajszi, akit ugyan megrágott és kiköpött az élet, de ennek ellenére egy csupaszív, életvidám fiatal nő, akinek tele van a szíve szeretettel.
Matt igazi s*ggfejként kezdi. Közben pedig olyan, mint a hagyma rétegei. Egymásra épülnek és le kell fejteni a külső burkot, hogy meglássuk a belső erőt. (Na tessék, milyen költői vagyok ma reggel. xD)
Szóval az tetszett a legjobban a történetben, azon kívül, hogy rettentően olvastatta magát, hogy nem azonnal történtek a fordulatok. Szépen lassan haladtunk, minden megfelelően fel volt építve.
Kellemes élmény volt az olvasása spoiler.

kratas P>!
R. S. Grey: Hotshot Doc – A menő doki

Egész jó volt, Bailey nagyon szimpatikus volt számomra spoiler.
Tetszett az eltökéltsége, a józansága és a kedvessége. Azt azért sajnálom, hogy a vége ennyire sablonos lett. spoiler

R. S. Grey: Hotshot Doc – A menő doki

„Minél zordabbnak tűnik, annál lágyabb a szíve.”

Egy igazi könnyed, romantikus nyári olvasmány rengeteg humorral és egy nagyon szexi doktorral meg persze egy kis spicy jelenettel. :33
Tudni kell rólam, hogy nagyon odavagyok a kórházas sorozatokért szóval amikor megláttam, hogy a KMK-nál érkezik egy doktoros romantikus nem is volt kérdés, hogy ezt nekem el kell olvasnom!
Van is benne jó pár Grace Klinika utalás ami van akit lehet zavarni fog de én mint hatalmas GA rajongó egyszerűen imádtam!! :D
A cselekmény végig nagyon olvasmányos és tényleg nagyon szórakoztató főként Bailey miatt. :D off Az ő karakterét elég könnyű megkedvelni. :)
Dr. Russell már az elején megvett magának. Ez a zord jellem és lágy szív kombó nálam mindig telitalálat! ♥
Én a végét gyorsnak éreztem de nem volt rossz. Csak gyors. Ahogy megoldott a dráma része egyből ugrottunk 2 évet az időben.
Délutáni kikapcsolódáshoz tökéletes ez a könyv! Annak aki szintén odavan a kórházas sorozatokért bátran tudom ajánlani de azoknak is akik valami könnyedebb és cuki romantikusra vágynak! ^^
Ezelőtt még nem olvastam az írónőtől semmit de ezután biztosan fogok még! :)

Könyvmolyképző KU>!

Végigfut a borzongás a gerincemen a tudattól, hogy mögöttem van. Összeszorítom a markomban a gombóccá gyűrt szalvétát. Ennek nem kellene ilyen rémisztőnek tűnnie. Ő csak egy sebész, emlékeztetem magam. Csak egy férfi! Láttál már férfit!

Puska>!

A szeme elkepesztően tiszta kék, mint a Trónok harcában a Másoknak. Pont illik hozzá, mert a személyiségük is hasonló.

Kapcsolódó szócikkek: Bailey Jennings · Dr. Matthew Russell
Könyvmolyképző KU>!

Hirtelen azt érzem, hogy én akarok az a nő lenni, aki érti őt a műtőben és azon kívül is.
A kezdetek óta eltoltam magamtól, mert alapjáraton ez lett volna a biztonságosabb, jobb megoldás. Egy múló vonzalom miatt nem éri meg kockára tenni a karrieremet, de most már biztos vagyok benne, hogy ez nem pusztán vonzalom.

bemese05 P>!

Félig-meddig arra számítottam, hogy Matt állva alszik, egy töltő mellett, amire minden este felcsatlakoztatja magát. Az, hogy ilyen kellemes, barátságos a hálószobája, furcsa hatással van a szívemre.
Ki kell innen jutnom.

lalaslibrary>!

Az, hogy levette a zakóját, és a székre akasztotta, az rendben van, de tényleg fel kellett hajtania az ingujját is? Nem kellene bennünket ilyen mértékű alkarpornónak kitenni vacsorázás közben, köszönjük szépen.

Kapcsolódó szócikkek: Bailey Jennings · Dr. Matthew Russell
bemese05 P>!

– Hahó! Siessen már, csak három vécé van! – kiabálja valaki, majd határozottan dörömböl az ajtómon.
– Ó! Bocsánat! Hasmenésem van.
Majd elindítok a YouTube-on egy videót a Niagara-vízesésről, hogy békében tervezhessem tovább a menekülési útvonalat.

bemese05 P>!

Az, ahogy Matt készíti azt a kávét, kétségtelenül a legszexibb dolog, amit ember valaha csinált a szemem láttára. Mint amikor a dögös barátod egy kölyökkutyát tart a kezében. Külön-külön helyesek. Együtt kibírhatatlanok. De próbálom kordában tartani a lelkesedésemet. Semmi szükség arra, hogy a faasztalára csorgassam a nyálam. Nincs annyi megtakarításom, hogy egy másikat tudjak venni helyette.

Puska>!

Semmi sem fogható ahhoz, ha kerek perec kimondjuk az igazságot.

Kapcsolódó szócikkek: Dr. Matthew Russell
Kollár_Betti I>!

Ő a nagymenő orvos a világ összes önbizalmával, a férfi, aki éppen annyira megijeszt, mint izgat.

bemese05 P>!

Idehozza nekem a bögrét, és megkóstoltatja velem a kávét.
– Jó így? – kérdezi, és figyeli a reakciómat.
A kidolgozott hasa alig tíz centire van az arcomtól. Válasz helyett felemelem a hüvelykujjam.