Hotshot ​Doc 25 csillagozás

R. S. Grey: Hotshot Doc

Dr. ​Russell has a bad reputation around our hospital. The scrub techs say he’s cold-blooded, the nurses say he’s too cocky for his own good, and the residents say he’s the best surgeon in the world—really, just a swell guy!—on the off chance he’s within earshot.

I try to avoid him and his temper at all costs. It’s just as easy to admire his sexy, grip-it-while-he’s-ravishing-you hair and chiseled jaw from a healthy distance, preferably from the other end of the hallway…half-hidden behind a plant.

Unfortunately, my plan crumbles when my trusty ol’ boss decides to swap his white coat for a Hawaiian shirt. His retirement leaves me with two terrible options: switch specialties and spend months retraining, or take an open position as Dr. Russell’s surgical assistant.

That means I have to stand near him in the OR for hours on end and anticipate his every need without letting his biting words and bad attitude intimidate me. Oh, and as if that’s not difficult… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2018

Amazon Crossing, Amerika, 2018
370 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781790867233 · ASIN: B07L2KNC3T
Amazon Crossing, Amerika, 2018
372 oldal · ASIN: B07L2KNC3T

Dr. Matthew Russell · Bailey Jennings · Josie Jennings

_Eriii>!
R. S. Grey: Hotshot Doc

R.S. Grey-től három könyvet olvastam, és mindhárom nagyon tetszett. Ez a történet sem volt kivétel különösen, a morcos pokróc doktor úr. Nem tudom, miért szeretem az ilyen pasikat de nálam mindent visznek. A könyv vicces volt nagyon, főleg Bailey és a testvére. Rajtuk annyit nevettem. Szerettem, hogy lassan bontakozott ki a szerelem, szerettem, hogy nem egyből ugrottak egymásra. Szerettem, hogy Bailey mennyire törődött a testvérével. Az erotikus részek is nagyon jók voltak.

R. S. Grey: Hotshot Doc

Nagyon sokáig vacilláltam, hogy vajon mennyi csillagot kéne adnom erre a könyve. A 4,5 felső határát ütögette, mert imádtam a történetet, viszont a végét olyan gyorsan lezártnak éreztem. Végül most úgy érzem, hogy bár kedvenc nem lett, de jár neki az 5 csillag.

Nagyon ironikus, hogy a Grey's Anatomy miatt szerettem meg az orvosokat és érdeklődük a szakmájuk iránt, így keltette fel ez a rom-com regény is az érdeklődésem. És mivel kezdődik a könyv? Hát persze, hogy a női főhősnőnk a húgával Grey's Anatomy-t néz. Mondom ilyen véletlen nincs!

Őszintén, ezek után férfi főszereplőnek egy Dr. MyDreamy-t vártam, de egyáltalán nem azt kaptam. Nagyon hosszú és rögös úton kellett keresztülmennünk ahhoz, hogy nagyjából a könyv 1/3-nál elkezdjem megszeretni a mi Dr. Russell-ünket. Viszont megérte rá várni, mert amikor kinyílt nekünk (ezzel egyetemben Baileynek is), akkor egy imádnivaló, kedves, figyelmes férfit kaptunk.
Bailey-ről őszintén nem is tudom mit gondoljak. Tetszett, ahogy a tesójával törődött, de a családi hátteréről nagyon keveset tudtunk meg, pedig azért egy ilyen hátteret ki kellett volna dolgozni és bemutatni nekünk. Ettől függetlenül elbűvölő a személyisége és a szenvedélye akár a munkája, akár más iránt.

Ugyan vannak apróbb-cseprőbb hibái, de úgy gondolom lehetek vele kicsit elnézőbb és megadom neki azt az 5 csillagot, mert azért összességében nézve: megérdemli.

Ui.: Alig várom, hogy még több R. S. Grey könyvet olvashassak! *-*

R. S. Grey: Hotshot Doc

The harder the shell, the softer the heart.

TE.
JÓ.
ÉG.
TÖKÉLETESSÉG.
TELJESEN TÖKÉLETES.
IMÁDOM MATT-ET.
KAPHATOK EGY MATT-ET? LÉGYSZI, LÉGYSZI?!
R. S. Grey megint megcsinálta. Teljesen szerelmes lettem a legújabb regényébe, ami nem más, mint a Hotshot Doc. Őszintén, talán szavakkal ki sem tudom rendesen fejezni, hogy mennyire is imádtam ezt a történetet. Szó szerint, nincsenek szavaim. Ha csak nagyon-nagyon röviden kellene bemutatnom valakinek ezt a kötetet, akkor azt mondanám, hogy függőséget okoz. De tényleg nagyon a függője lesz az olvasó. Ha el szeretnétek kezdeni, akkor azt tudom nektek tanácsolni, hogy győződjetek meg arról, hogy nincs semmi fontos dolog a teendőitek között aznapra. Spoiler veszély: az egyszer biztos, hogy nem fogjátok tudni letenni. Ez a történet már a legeslegelején szinte beszippant, és egyáltalán nem akarjátok még csak egy másodpercig sem abbahagyni az olvasást. És mi történik akkor, ha a végére értek? Csak többet akartok majd. És még többet. És többet. És talán csak egy picivel még többet. Ez a könyv tipikusan az, amit nem akartok majd befejezni, mert annyira megszeretitek majd a karaktereket, és csak még tovább és tovább akarjátok majd olvasni az életükről szóló történetet. ♥

Teljes értékelés: https://kingdomofromancenovels.blogspot.com/2018/12/r-s…

csucsorka IP>!
R. S. Grey: Hotshot Doc

R. S. Grey-jel tök bénán indult a kapcsolatom, mégis adtam esélyt a folytatásnak , ami egy egész nap olvasós, ötcsillagos élmény lett, pont úgy, mint ez, amit sokkal hamarabb kiolvastam volna, ha időm engedi. Sőt, még sokkal több időt is kibírtam volna Bailey és Dr. Russel társaságában.

Azonnal a magaménak éreztem a sztorit az egykori Grace Klinika-mániámnak köszönhetően, és annak, hogy én is egy nálam sokkal fiatalabb húg nővére vagyok.

Ha könnyed kikapcsolódásra vágyom, ezután biztos R. S. Grey-kötethez fogok nyúlni; de azt hiszem, még sokáig a Hotshot Doc lesz a kedvencem az írónőtől. :)

Demise>!
R. S. Grey: Hotshot Doc

„Honestly, I don’t mind standing here. It’s like watching a slow-moving train wreck. I kind of like watching him squirm.”

Pedig már majdnem jár az 5 csillag!
Az eleje annyira jó, slow burn volt, pont ilyet akartam olvasni.
Dr. Hotshotnak pont egy olyan asszisztensre van szüksége, mint Bailey, aki képes kiállni magáért és nem hagyja magát eltiporni.
A könyv 85%-ig insta kedvenc volt, aztán szerintem picit túl gyorsan haladtak, a konfliktus sem tetszett annyira és a megoldás is elég egyszerű lett.
Ettől függetlenül határozottan az elmúlt hetek legjobb olvasmany élménye volt.

bboglárka04>!
R. S. Grey: Hotshot Doc

Az írónőtől már olvastam pár könyvet, de eddig egyik sem tetszett ennyire mint ez.
Már eleve a történet is tetszett, mert hát elég nagy Grace klinika rajongó vagyok. De a szereplőket is nagyon bírtam. Az egyik kedvencem, egyértelműen Josie lett. Persze, Mattet is nagyon szerettem, bár a végén annyira nem értettem a dolgokat. És azt sem értem, hogy mitől lett minden ennyire hírtelen rendben.
Na mindegy attól még azért tetszett. Most jobban megkedveltem az írót.

W_A P>!
R. S. Grey: Hotshot Doc

Egye fene, legyen 5 csillag! A szereplők annyira klasszak, szerethetők, hogy innentől semmi se érdekelt. Néhol klisés, az egyszerű dolgok pedig fel vannak nagyítva? Pf, but have you seen Dr. Russell?

Bailey 20 évesen elvesztette a szüleit, így ő gondoskodott húgáról. Kicsit megcsúszva kezdte el az orvosi tanulmányait, de soha egy percig sem panaszkodott emiatt. Vagy talán csak a rossz napjain. Jelenleg egy nyugdíjba készülő doki asszisztenseként dolgozik, ezért sajnos új doktornak fogja segíteni a mindennapjait. Ez a doki pedig nem más, mint Dr. Russell. A mogorva, szexi, mindent tudó pasi, aki mellett nem egy leányálom a munka. Annyi a mázlija, hogy ő az egyetlen, aki komoly hírnévvel rendelkezik szakterületében, így Bailey rájön, hogy emiatt igenis el fogja viselni őt.

A kapcsolatuk nem indult felhőtlenül, Matt nagyon sokszor lenéző, egyenesen bunkó volt vele. Ennek ellenére a kémia szinte tapintható kettejük között. Mikor a menő doki végre megnyílt, megmutatta milyen nagy, ölelgetnivaló mackó valójában. A humoros, csetlő-botló Bailey miatt pedig szintén megér 1-2 olvasást a könyv.

Letti>!
R. S. Grey: Hotshot Doc

Még csak a 2. R.S. Grey könyvem volt, de már most kijelenthetem, hogy én nagyon fogom szeretni Rachel könyveit. :D

Ami tetszett:
– ha elkezded olvasni, szó szerint nem tudod letenni, annyira olvastatja magát.
– a Bailey és Dr. Russel Matt között kialakult kapcsolat az elejétől a végéig. Jó volt, hogy nem instalove volt az, ami kialakult közöttük, hanem szépen lassan megismerték egymást, aminek köszönhetően a vonzalmon kívül más is kialakult közöttük.
– Josie, Bailey húga, aki elég sokat hozzáadott a történethez, főleg a bookworm viselkedésével.

Ami nem tetszett:
– egyetlen ilyen volt, márpedig az, hogy összecsapottnak tűnt a vége. Olvastam, olvastam, haladtam volna a történésekkel, és egyszer csak… epilógus. Ööö, nem hagytam ki egy fejezetet esetleg? De nem. Úgyhogy itt egy kicsit kevésnek éreztem, és igazából olvastam volna még az epilógus előtt egy kicsit róluk, mert ott azt a részt kidolgozatlannak éreztem, de összességében nem haragszom, mert így is nagyon élvezetes volt a könyv. :)

Enikő_Darai_Enii>!

I know you want to leave too. This is called killing two birds with one stone

Enikő_Darai_Enii>!

Choosing Harry Potter over her own flesh and blood?! I would do the same, but how dare she?

Kapcsolódó szócikkek: Bailey Jennings · Josie Jennings
Enikő_Darai_Enii>!

2) The fact that he’s taken off his jacket and hung it on the chair behind him is fine, but did he really need to roll the sleeves of his shirt up as well? We don’t all need to be subjected to that level of forearm porn while eating dinner, tyvm.

Kapcsolódó szócikkek: Bailey Jennings · Dr. Matthew Russell
Enikő_Darai_Enii>!

“Then I’ll just take this bread to the break room. No point in it going to waste. See you in surgery!”
Then she saunters out. She leaves my office and takes my damn banana bread with her.

Kapcsolódó szócikkek: Bailey Jennings · Dr. Matthew Russell
Enikő_Darai_Enii>!

“Are any of them even half as cute as Dr. McDreamy?”
“Most of them are old men. Gray hair, mustaches, bellies like Santa Claus. You’ve seen my boss.”

Kapcsolódó szócikkek: Bailey Jennings · Josie Jennings
fruzsi829>!

“This is still so new. We could still crash and burn so easily,” […]
[…] “Maybe. I've heard I'm pretty hard to tolerate. You'll probably get sick of me soon enough.”

“Cream?” he asks.
“Please, and don’t scrimp.”
“Sugar?”
I arch a brow. “You’re not going to lecture me about how bad it is for my health?”
He smirks. “I’m off the clock.”
“Then yes, please. Just a little.”
Matt making that cup of coffee is arguably the sexiest thing I’ve ever seen a human do. It’s like when you see a hot dude holding a puppy. Alone, both things are adorable. Together, they’re unstoppable. I try to contain my enthusiasm. There’s no need to drool on his wooden farmhouse table.

fruzsi829>!

I want to go back to a few minutes ago when he was ignoring me, because the way he’s looking at me now, it’s like he’s also seeing my vulnerable spot. What a dangerous development. He already wields so much power, and I’ve just hand-delivered him even more.