Sobotta ​– Az ember anatómiájának atlasza 24 csillagozás

R. Putz – R. Pabst: Sobotta – Az ember anatómiájának atlasza R. Putz – R. Pabst: Sobotta – Az ember anatómiájának atlasza R. Putz – R. Pabst: Sobotta – Az ember anatómiájának atlasza R. Putz – R. Pabst: Sobotta – Az ember anatómiájának atlasza R. Putz – R. Pabst: Sobotta – Az ember anatómiájának atlasza

Az emberi test anatómiáját ismertető atlaszok legnépszerűbbike kibővített tartalommal, mintegy 200 új ábrával jelent meg 2005 végén Németországban. A Sobotta atlasz legújabb, 22. kiadása két kötetben, a jól bevált módon, feliratozott képek segítségével mutatja be az emberi testet. Az első kötet terjedelme 431 oldal és 727 színes anatómiai ábrát tartalmaz, a másodiké 396 oldal 694 ábrával. A testfelszíni tájékozódási pontokat bemutató fotók, színes rajzos ábrák, rajzokkal kiegészített fotók, röntgen, CT és MRI képek változatos és könnyen megérthető módon biztosítanak bőséges ismeretanyagot a hallgatóknak, ápolóknak, gyakorló orvosoknak és a gyógyításban tevékenykedő minden szakembernek egyaránt, sőt betekintést nyújtanak az emberi test felépítése iránt komolyabban érdeklődő laikusok számára is. Az atlasz népszerűségét a legjobban az bizonyítja, hogy a világ szinte összes nyelvére lefordították és minden orvosegyetemén használják.

Medicina, Budapest, 2019
Medicina, Budapest, 2016
Medicina, Budapest, 2013
keménytáblás · ISBN: 9789632263663

Szücsi>!
R. Putz – R. Pabst: Sobotta – Az ember anatómiájának atlasza

Ez az atlasz vmi eszméletlenül szép!
Gyönyörű ahogy a sok csont, izom, ér, ideg ábrázolva van.
Gimiben, biosz órákon már megtanultam hogy az emberi test nagyon összetett. DE HOGY ENNYIRE? ELKÉPESZTŐ!
A következő 3 és fél évben ez lesz az én kis bibliám :D

Lunemorte P>!
R. Putz – R. Pabst: Sobotta – Az ember anatómiájának atlasza

Ez az a 3 kötetes atlasz, amit remélhetőleg 4 éven keresztül állandóan forgatni fogok. Gyönyörű képek, illatosan fényes lapok, remek magyarázatok + még az izmok is ki vannak gyűjtve külön egy füzetbe…Imádom!

bokrichard>!
R. Putz – R. Pabst: Sobotta – Az ember anatómiájának atlasza

Megéri a pénzét, nagyszerű atlasz. Nemcsak minden fontos anatómiai képlet benne van, még jön hozzá az esztétikuma a rajzoknak, a fényképezett képalkotós felvételek széles tárháza, és a plusz szövegdobozba ágyazott klinikai vonatkozás is. Ha valaminek köszönhetem, hogy sikerült anno az anat szigorlat, hát ez az egyik!

Tiraus>!
R. Putz – R. Pabst: Sobotta – Az ember anatómiájának atlasza

Sok sok kávé-karika, homlok-zsír folt, szétfeslett könyvjelző zsinór. Igazából imádtam.

PuPilla>!
R. Putz – R. Pabst: Sobotta – Az ember anatómiájának atlasza

A Sobotta az isten :) Enélkül nem tudom mihez kezdtem volna. Minden benne van, részletes, szép.
Elővettem nemrég viszont, és formalin szaga van :D …

Algernon P>!
R. Putz – R. Pabst: Sobotta – Az ember anatómiájának atlasza

Találjuk meg „Sobotta-Man”-t :)
Alapmű. Részletes, pontosan indexel, szemléletes. Szerettem, még ha igencsak vaskosra is sikerült.
És igen, a formalinszag nálam is megmaradt, évek után is.